Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Reklamy

Wyniki 3. rundy DMPJ. Pech Szostaka

Wyniki 3. rundy

Wyniki 3. rundy DMPJ. Pech Szostaka

29 czerwca na torach w Toruniu, Gorzowie, Rzeszowie i Tarnowie odbył się 3. runda DMPJ.

Grudziądzanie triumfują w Gorzowie


I.Maszewski GKM Grudziądz – 34
5. Kacper Pludra  (3,2,3,-,3) 11
6. Wiktor Rafalski (2,2,-,0,1) 5
7. Oliwier Kaźmierski (1,-,0,1,-) 2
8. Seweryn Orgacki (-,2,3,0,2) 7
18. Kacper Łobodziński (3,1,3,1,1) 9

II.H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 32
9. Jakub Sroka (1,1,1,2,2) 7
10. Nikodem Bartoch (2,1,2,3,0) 8
11. Aleksander Grygolec (0,3,0,3,3) 9
12. Mateusz Dul (1,2,2,1,2) 8

III-IV Cash Broker Stal Gorzów 27
1. Mateusz Bartkowiak – zwolnienie lekarskie
2. Oskar Hurysz (2,3,1,2,3,1) 12
3. Oskar Paluch (3,3,3,2,3,1) 15
4. Oliwier Ralcewicz – zwolnienie lekarskie

III-IV Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
13. Błażej Wypior (1,0,-,0,-) 1
14. Kacper Kłosok (2,1,2,1,0) 6
15. Franciszek Majewski (0,d,-,2,3) 5
16. Steven Goret (3,3,2,3,2) 13
20. Bartosz Curzytek  (1,1,0) 2

Torunianie zwyciężają na MotoArenie. Pech Sebastiana Szostaka. W 7 gonitwie doszło do groźnego wypadku. Żużlowiec z Ostrowa zahaczył tylnym kołem o dmuchaną bandę.


I.KS Toruń 51
1. Krzysztof Lewandowski (3,2,3,3,2) 13
2. Mateusz Affelt (3,3,3,1,2) 12
3. Karol Żupiński (2,3,3,2,3) 13
4. Denis Zieliński (1,3,3,3,3) 13
17. Oskar Rumiński – ns

II-III. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 27
5. Jakub Krawczyk  (2,2,2,2,2,3) 13
6. Kacper Grzelak  (3,2,2,3,2,1) 13
7. Sebastian Szostak (2,u,ns,ns,ns) 2
8. Jakub Poczta – zwolnienie lekarskie

II-III. WTS Sparta Wrocław 28
13. Dawid Rybak  (1,1,1,1,2) 6
14. Michał Curzytek (3,3,2,3,3) 14
15. Mateusz Panicz (1,0,1,2,1) 5
16. Kacper Andrzejewski (w,0,1,1,1) 3

IV. Orlen Cellfast Wilki Krosno 9
9. Krzysztof Sadurski – zwolnienie lekarskie
10. Kacper Szopa (1,1,2,0,2,0) 6
11. Patryk Nater – zwolnienie lekarskie
12. Miłosz Grygolec (0,1,2,0,0,0) 3

Reklamy

Włókniarz Częstochowa najlepszy w Tarnowie


I. Włókniarz Częstochowa 47
5. Mateusz Świdnicki  (3,2,3,3,3,3) 17
6. Franciszek Karczewski (3,3,2,3,3,3) 17
7. Kajetan Kupiec (2,1,3,3,2,2) 13
8. Szymon Wolski – zwolneinie lekarskie

II. Unia Tarnów 30
1. Piotr Świercz  (d,2,1,2,2,2) 9
2. Mateusz Gzyl  (2,2,3,1,2,0) 10
3. Carlos Eber Ampugnani (d,1,2,2,3,3) 11
4. Roman Kapustin – zwolnienie lekarskie

III. Falubaz Zielona Góra 27
9. Nile Tufft – zwolnienie lekarskie
10. Fabian Ragus (3,3,w,d,w,ns) 6
11. Kacper Rychliński (2,1,0,1,1,1) 6
12. Dawid Rempała (2,3,3,2,3,2) 15

IV. Ultrapur Start Gniezno 13
13. Mikołaj Czapla (w,d,1,1,1) 3
14. Szymon Szwacher  (w,d,-,1,w) 1
15. Jędrzej Chmura (1,w,-,-,-) 1
16. Marcel Studziński (1,2,2,1,1) 7
20. Kacper M. Grzelak (1,0,0,d) 1

W Rzeszowie najskuteczniejszy był zespół Motoru Lublin


I. Motor Lublin 39
9. Wiktor Lampart (3,3,2,3,2) 13
10. Mateusz Cierniak (2,3,2,2,3) 12
11. Wiktor Firmuga (3,w,2,1,2,w) 8
12. Jan Rachubik (2,2,0,2,w) 6

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 38
13. Bartosz Głogowski  (2,2,u,1,2,3) 10
14. Wiktor Przyjemski (3,3,3,3,3,3) 18
15. Przemysław Konieczny (1,2,1,1,3,2) 10
16. Hubert Gąsior – ns

III. Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno 30
5. Hubert Jabłoński (w,1,3,1,t) 5
6. Antoni Mencel  (1,3,1,2,w) 7
7. Damian Ratajczak (2,2,3,3,1) 11
8. Hubert Ścibak (t,1,2,1,3) 7

IV. Texom Stal Rzeszów 8
1. Bartosz Bańbor (1,d,1,3,w,-) 5
2. Mateusz Majcher  (d,-,-,-,-) 0
3. Konrad Mikłoś (1,0,0,1,1) 3
4. Szymon Bańdur – ns

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x