Wybrzeże Gdańsk zaprezentowało nowy wzór kevlarów na sezon 2023
Wybrzeże Gdańsk zaprezentowało nowy wzór kevlarów na sezon 2023
Wybrzeże Gdańsk sprawiło swoim kibicom bardzo miłą niespodziankę i w ostatnich dniach stycznia zaprezentowało nowy wzór kevlarów na sezon 2023. Co ważne, pierwszy egzemplarz trafił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy która potrwa do końca miesiąca.
Jak czytamy na stronie klubu, kombinezon będzie w barwach klubowych. Tym razem dominującym kolorem na strojach naszych zawodników będzie niebieski z czerwonym lewym rękawem. Na korpusie znajdzie się klubowy herb oraz napis WYBRZEŻE.
Hubert Łęgowik: „Zawodnicy zmieniają klub. Taki już jest urok sportu”
– Pierwszy egzemplarz wyprodukowany przez firmę WK Prodcuts trafił na aukcję, z której wpływ zostanie w całości przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Aukcja ruszyła już wcześniej, a dziś odsłaniamy jak będzie się prezentował. Do 31 stycznia możecie licytować go pod tym linkiem i stać się właścicielem stroju jeszcze zanim trafią do naszych żużlowców – czytamy w komunikacie klubu.
Fot. Wybrzeże Gdańsk
MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ
- „Fatalny początek sezonu”. Dominik Kubera uderza – Falubaz ma problem
- Żużel. Mecz wagi ciężkiej w Lublinie. Orlen Oil Motor Lublin – PRES Toruń o umocnienie swojej siły [ZAPOWIEDŹ]
- Żużel. Cellfast Wilki Krosno – Moonfin Magnus Ostrów Wielkopolski. Woffinden wraca w miejsce wypadku! [ZAPOWIEDŹ]
- Po mistrzostwie wszyscy czekali na wielkie deklaracje. Piotr Baron powiedział coś zupełnie innego
- Żużel. Wynik meczu w Łodzi do zmiany?! Ta decyzja może wszystko odwrócić