Żużel - Best Speedway Tv

Wilki Krosno organizują spotkanie dla kibiców | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wilki Krosno organizują spotkanie dla kibiców

Wilki Krosno

Wilki Krosno organizują spotkanie dla kibiców

Wilki Krosno wygrały finał eWinner 1 Ligi Żużlowej z Falubazem Zielona Góra i awansowały do PGE Ekstraligi. Działacze “Wilków” przygotowali dla kibiców małą niespodziankę. Spotkanie z Mistrzami eWinner 1. Ligi odbędzie się w najbliższy piątek w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

– Wszyscy czekali na to, aby świętować największy sukces w historii krośnieńskiego żużla razem z naszymi zawodnikami. Będzie to możliwe już w najbliższy piątek, 7 października o godzinie 17:00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza przy ul. Kolejowej 1 w Krośnie – czytamy w komunikacie klubu.

Jak podają organizatorzy, wejście na spotkanie od godziny 16:00, a wstęp jest wolny. Na miejscu wszyscy fani będą mieli okazję do nabycia koszulki z limitowanej serii „Awans do PGE Ekstraligi” oraz innych klubowych gadżetów. Cena koszulki – 109 PLN. Liczba koszulek mocno ograniczona – obowiązuje zasada kto pierwszy.

Fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×