Żużel - Best Speedway Tv

Wiktor Przyjemski "gościem" w Rawiczu | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wiktor Przyjemski “gościem” w Rawiczu

Wiktor Przyjemski
Spis treści

Wiktor Przyjemski “gościem” w Rawiczu

Rewelacyjny wychowanek zespołu Abramczyk Polonia Bydgoszcz podpisał kontrakt z drugoligowym zespołem Kolejarz Rawicz, w którym będzie występował w charakterze gościa w nadchodzącym sezonie 2022. Debiutujący w ubiegłym sezonie zawodnik w rozgrywkach ligowych jest wielką nadzieją klubu na to, że w przyszłości doprowadzi do awansu Bydgoszczy do ekstraligi jak i to, że znajdą się jego młodzi naśladowcy w klubie.

Dla samego zawodnika rola gościa w drugoligowym zespole jest okazją do częstszej jazdy jak i również sam mówi z Rawiczem łączą go również więzy rodowe.

W ubiegłym sezonie Przyjemski okazał się niekwestionowanym liderem formacji młodzieżowej zespołu z Bydgoszczy. Jego średnia biegowa wyniosła 1,743 i okazała się być wyższą od średniej nie jednego seniora . Dlatego też trener Piotr Świderski skorzystał z możliwości i sprowadził zawodnika do swojej drużyny. W przyszłym sezonie nie bez przyczyny typowany jest do tytułu najlepszego juniora eWinner 1 ligi żużlowej.

fot. Kolejarz Rawicz Instagram

Zostaw komentarz

0/100

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×