Żużel - Best Speedway Tv

Kolejarz Rawicz rozpoczął przygotowania do sezonu 2022 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kolejarz Rawicz rozpoczął przygotowania do sezonu 2022

Kolejarz Rawicz
Spis treści

Kolejarz Rawicz rozpoczął przygotowania do sezonu 2022

Choć do zbliżającego się sezonu 2. Ligi Żużlowej zostało jeszcze kilka miesięcy, to drużyna z Rawicza już teraz rozpoczęła przygotowania kondycyjne dla zawodników. Klub pochwalił się tym w swoich mediach społecznościowych, a trener Świderski i Daniel Kaczmarek udzielili również krótkiego komentarza odnośnie trwających treningów.

“Trochę przerwy było od sezonu do dzisiaj, więc zawodnicy pozwolili sobie trochę więcej zjeść i odstawić na bok ćwiczenia, więc ten pierwszy trening jest trochę trudny dla płuc, ale dzisiaj ma być ciężko, żeby później było łatwo, bo o to chodzi” – mówi trener Rawiczan – W związku z tym, że mamy tutaj grupę z całej polski, to w grudniu spotykamy się raz w tygodniu, a w styczniu planujemy tygodniowy obóz w górach, tam już będzie większa grupa, a te treningi będą odbywały się codziennie”.

Warto zaznaczyć, że szkoleniowiec Kolejarza czynnie uczestniczy w treningach razem z zawodnikami – “Starem się mieć na to oko i czuć na sobie, jak to wygląda. Mamy tutaj panią trener Aldonę, która bacznie nas tutaj pilnuje, ale ja też pewne uwagi dorzucam i dobrze ta współpraca wygląda” – powiedział Piotr Świderski.

Komentarza udzielił również nowy nabytek “Niedźwiadków” Daniel Kaczmarek, który podkreślił, że swoje treningi rozpoczął już jakiś czas temu – Jesteśmy po pierwszym treningu klubowym. Są tu krajowi seniorzy, juniorzy, oraz Matic Ivacic, więc fajnie się spotkać, poznać nowych kolegów z drużyny i spędzić wspólnie czas. Ja już wcześniej zacząłem treningi, ale na pewno jest to fajne urozmaicenie i cieszę się, że będą się odbywać w każdy piątek aż do wyjazdu na tor”.

źródło: Kolejarz Rawicz/Facebook

Reklamy

fot. Sandra Rejzner

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×