Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Wiktor Lampart o rozstaniu z Rafałem Trojanowskim „Już jest wszystko okej”

Apatora Toruń
Fot. Arkadiusz SIwek

Autor: Krzysztof Choroszy

Wiktor Lampart o rozstaniu z Rafałem Trojanowskim „Już jest wszystko okej”

W ostatnim czasie miało miejsce, głośne rozstanie, które odbiło się szerokim echem w środowisku żużlowym. Zawodnik Apatora Toruń, Wiktor Lampart, zakończył współpracę ze swoim wieloletnim menadżerem, Rafałem Trojanowskim. 22-latek skarżył się na brak spokoju, jaki towarzyszy mu obecnie.

Żużel. 2. runda DME Par 250cc w Motali łupem Duńczyków! [RELACJA]

Podczas drugiego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile zawodnik Apatora udzielił wywiadu dla Canal+, w którym wypowiedział się on na temat swojego samopoczucia po niedawno odniesionej kontuzji. Wiktor Lampart mówił, że do końca nie wiedział, czy pojedzie w zawodach, ale intensywnie się rehabilitował, a także trenował, by móc wrócić. Żużlowiec powiedział również, że czuje się dużo lepiej, co prawda odczuwa on delikatne skutki kontuzji.

„Szczerze mówiąc, wahałem się czy jechać w tych zawodach, ale byłem na treningu we wtorek, przez ostatnie 3 tygodnie codziennie chodziłem na rehabilitację, żeby jak najszybciej wrócić. Dzisiaj czuję się już dużo lepiej, jeszcze odczuwam gdzieś tam minimalne skutki tego, ale jeździ mi się dobrze” – mówił w wywiadzie dla Canal+ Wiktor Lampart.

22-latek poruszył również głośny temat rozstania z Rafałem Trojanowskim, jego byłym menadżerem. Lampart oznajmił, że jest już dobrze i cała ta sytuacja została uporządkowana, a on sam skupia się na dobrej jeździe i zdobywaniu dużej ilości „oczek” na swoje konto.

„Już jest wszystko okej, tak naprawdę wszystko jest uporządkowane, więc jeżdżę sobie i zdobywam, jak najwięcej punktów, ile mogę” – powiedział młody zawodnik „Aniołów”.

Obecny sezon dla Wiktora Lamparta nie jest do końca udany, ponieważ nie błyszczy on na motocyklu, notując średnią biegopunktową na poziomie 0,974. Żużlowiec zawodził w wielu meczach, nie przywożąc ważnych punktów, które mogły dać zwycięstwa jego drużynie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *