Żużel - Best Speedway Tv

Wiemy, na czym polegała procedura pomocy lekarza zawodów w Zielonej Górze | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wiemy, na czym polegała procedura pomocy lekarza zawodów w Zielonej Górze

procedura pomocy

Wiemy, na czym polegała procedura pomocy lekarza zawodów w Zielonej Górze

Odnośnie akcji ratunkowej Adriana Miedzińskiego i całego przebiegu, wiemy już, że spostrzeżenia jakoby Lekarz zawodów robił zdjęcia zawodnikowi, są nie na miejscu, My jako redakcja przepraszamy za złą interpretację wydarzenia i wyjaśniamy, jak przebiegała cała akcja:

Akcja ratunkowa Adriana Miedzińskiego! [wideo]

Zgodnie z wytycznymi badania urazowego itls wykonują te badanie dwie osoby. Kask ściąga się w sposób atraumatyczny w 2 osoby. Zgodnie z regulaminem PZM na płycie zawodów jest lekarz zawodów i 2 ratowników medycznych. Atraumatyczne zdejmowanie kasku i badanie urazowe itls wykonywało zgodnie z procedurami 2 ratowników medycznych. Więc wszyscy wykonywali swoją, prace zgodnie z kompetencjami, zadaniami oraz regulaminem PZM. A Lekarz zawodów wzywa ambulans na tor. Może to zrobić tylko lekarz zawodów droga radiowa. Więc sugerowanie jakoby robił zdjęcie, wyklucza się automatycznie.

fot. Marta Astachow

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×