Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska/Ligi Zagraniczne

Wiedźmy umocniły się na pozycji lidera. King’s Lynn Stars – Ipswich Witches 43:47

Wiedźmy

Autor: Małgorzata Olejniczak

Wiedźmy umocniły się na pozycji lidera. King’s Lynn Stars – Ipswich Witches 43:47

Z dwóch zaplanowanych na czwartek spotkań angielskiej Premiership odbyło się tylko jedno, w którym King’s Lynn Stars na Adrian Flux Arena ulegli Ipswich Witches 43:47. Drugie starcie między Sheffield Tigers z
Wolverhampton Wolves zostało przełożone, ze względu na niecodzienną okoliczność. We wtorek w Sheffield odbyły się bowiem wyścigi chartów, po których nie udało się doprowadzić stadionu do takiego stanu aby mogli pojechać na nim żużlowcy.

W jedynym odjechanym w czwartek spotkaniu Wiedźmy, zgodnie z oczekiwaniami pokonały Gwiazdy, a liderująca ekipa z Ipswich powiększyła swoją przewagę nad Belle Vue Aces do pięciu punktów. Sam mecz był dość wyrównany, a po 12 biegu to Gwiazdy były na prowadzeniu 38:34. Końcówka należała jednak do gości, którzy w biegach 13 i 14 zadali dwa decydujące o zwycięstwie ciosy, dwukrotnie przywożąc po 5 punktów. Bieg 15 zakończył się remisem.


Wiedżmy do wygranej poprowadzili Daniel King, który zdobył aż 14 punktów i Jason Doyle przywożąc ich 11.

King’s Lynn Stars – Ipswich Witches 43:47

KING’S LYNN 43: Nicolai Klindt 9+2, Richard Lawson 8, Thomas Jorgensen 7+2, Josh Pickering 7+1, Richie Worrall 7, Kasper Andersen 4+2, Jason Edwards 1.

IPSWICH 47: Danny King 14, Jason Doyle 11+1, Troy Batchelor 9+2, Paul Starke 8+1, Danyon Hume 5, Anders Rowe 0, Erik Riss z/z

fot. britishspeedway.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×