Żużel - Best Speedway Tv

Wiadomo kiedy pierwszy wyjazd na tor w Gdańsku | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wiadomo kiedy pierwszy wyjazd na tor w Gdańsku

wyjazd na tor

Wiadomo kiedy pierwszy wyjazd na tor w Gdańsku

Drużyna Eryka Jóźwiaka jak wiele innych drużyn w Polsce przez pogodę nadal nie wyjechała na swój domowy tor, jednak w najbliższym czasie się to zmieni.

Trener Unii Tarnów wierzy w swoją drużynę

Już w środę 22 marca o godzinie 14 odbędzie się pierwszy trening na stadionie przy ulicy Zawodników. Z drużyny Wybrzeża zabraknie tylko Keynana Rew, który wybiera się na czwartkową inauguracje rozgrywek w Anglii. Jak informuje portal trojmiasto.pl zawodnicy 1 ligowej drużyny nie marnowali czasu Daniel Kaczmarek trenował w Rawiczu, Duńczycy Mads Hansen oraz Michael Jepsen Jensen jeździli w Niemczech.

Jak wiemy w żużlu funkcjonują kontrakty zawodowe oraz amatorskie, jedynym zawodnikiem w Gdańskim klubie na kontrakcie amatorskim jest Miłosz Wysocki, o kosztach takiego kontraktu wypowiedział się rzecznik prasowy.

– Roczne utrzymanie takiego zawodnika, jeśli chodzi o wydatki na sprzęt, to 150-200 tysięcy złotych – powiedział Rafał Sumowski, rzecznik prasowy Wybrzeża dla trojmiasto.pl

fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×