Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Wadim Tarasienko zadebiutuje! Awizowane składy na mecz #KROGRU

Wadim Tarasienko
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Wadim Tarasienko zadebiutuje! Awizowane składy na mecz #KROGRU

W Grudziądzu wreszcie się doczekali. Czwarta kolejka sezonu to moment, w którym debiut w ekipie „Gołębi” będzie mógł zaliczyć Wadim Tarasienko. Presja na Rosjaninie z polskim obywatelstwem będzie gigantyczna. GKM udaje się bowiem do Krosna na kluczowy w kontekście utrzymania mecz #KROGRU.

Już dzisiaj historyczny debiut Cellfast Wilków Krosno na własnym torze!

ZOOleszcz GKM Grudziądz wystawia w czwartym ekstraligowym spotkaniu czwarte inne zestawienie. W Grudziądzu nadal szukają optymalnego składu. Problemy ma rozwiązać Wadim Tarasienko. 28-latek stanie przed debiutem w PGE Ekstralidze, a oczekiwania wobec niego są takie, jakby w drużynie GKM-u debiutował co najmniej medalista mistrzostw świata. Sytuacja klubu nie jest jednak ciekawa, więc nowa siła w zespole może być kluczowa w kontekście walki o ligowy byt w meczu #KROGRU. Zobaczymy, czy Wadim Tarasienko podoła oczekiwaniom.

ZOOleszcz GKM Grudziądz:

1. Gleb Czugunow 2. Max Fricke 3. Wadim Tarasienko 4. Frederik Jakobsen 5. Nicki Pedersen 6. Kacper Pludra 7. Kacper Łobodziński

W drużynie Cellfast Wilków Krosno nie ma zaskoczeń. Krośnianie będą mądrzejsi po czwartkowym spotkaniu przeciwko For Nature Solutions KS Apatorowi Toruń. Gdy spojrzymy na awizowane składy, zestawienie Wilków jest inne w porównaniu do meczu z Apatorem. Numerami zamienieni zostali Milik, Doyle i Kasprzak.

Cellfast Wilki Krosno:

9. Vaclav Milik 10. Krzysztof Kasprzak 11. Mateusz Świdnicki 12. Jason Doyle 13. Andrzej Lebiediew 14, Krzysztof Sadurski 15. Denis Zieliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *