Przejdź do treści
Aktualności/Ligi Zagraniczne

Turbina Bałakowo – Wostok Władywostok – transmisja z polskim komentarzem na kanale BestSpeedwayTV

Turbina Bałakowo - Wostok Władywostok

Autor: Małgorzata Olejniczak

[su_heading size=”26″]Turbina Bałakowo – Wostok Władywostok – transmisja z polskim komentarzem na kanale BestSpeedwayTV [/su_heading]

[su_label]Autor: Małgorzata Olejniczak Data: 19-05-2021[/su_label]

Turbina Bałakowo rozpoczęła już marsz w obronie mistrzowskiego tytułu, pokonując na inaugurację Baszkirię Oktiabrskij 51:42. Liderami Turbiny w tym spotkaniu byli Władimir Borodulin, zawodnik Orła Łódź i Andriej Kudriaszow, żużlowiec Kolejarza Opole, którzy zdobyli odpowiednio szesnaście i piętnaście punktów.

[su_heading size=”22″]Turbina Bałakowo – Wostok Władywostok [/su_heading]

W środę (19.05.) Turbina Bałakowo podejmie na własnym torze Wostok Władywostok, a transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć, z polskim komentarzem, na kanale BestSpeedwayTV o godzinie 16:30.

Dla zespołu z Władywostoku będzie to pierwszy mecz w obecnym sezonie. W drużynie gości także wystąpią zawodnicy znani z polskich torów Siergiej Łogaczow (ROW Rybnik), Mark Karion (Motor Lublin) a także niedoszły nabytek Apatora Toruń Paweł Łaguta.

Link do transmisji poniżej.

Po tym spotkaniu zapraszamy o godzinie 19:00 na transmisję ze spotkania duńskiej Metal Speedway League, pomiędzy zespołami Region Varde Elitesport i Nordjysk Elite Speedway.

bst2 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *