Żużel - Best Speedway Tv

Turbina Bałakowo - Wostok Władywostok - transmisja z polskim komentarzem na kanale BestSpeedwayTV | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Turbina Bałakowo - Wostok Władywostok

Turbina Bałakowo – Wostok Władywostok – transmisja z polskim komentarzem na kanale BestSpeedwayTV

bstv 1536x162 2
Turbina Bałakowo - Wostok Władywostok - transmisja z polskim komentarzem na kanale BestSpeedwayTV 3

[su_heading size=”26″]Turbina Bałakowo – Wostok Władywostok – transmisja z polskim komentarzem na kanale BestSpeedwayTV [/su_heading]

[su_label]Autor: Małgorzata Olejniczak Data: 19-05-2021[/su_label]

Turbina Bałakowo rozpoczęła już marsz w obronie mistrzowskiego tytułu, pokonując na inaugurację Baszkirię Oktiabrskij 51:42. Liderami Turbiny w tym spotkaniu byli Władimir Borodulin, zawodnik Orła Łódź i Andriej Kudriaszow, żużlowiec Kolejarza Opole, którzy zdobyli odpowiednio szesnaście i piętnaście punktów.

[su_heading size=”22″]Turbina Bałakowo – Wostok Władywostok [/su_heading]

W środę (19.05.) Turbina Bałakowo podejmie na własnym torze Wostok Władywostok, a transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć, z polskim komentarzem, na kanale BestSpeedwayTV o godzinie 16:30.

Reklamy

Dla zespołu z Władywostoku będzie to pierwszy mecz w obecnym sezonie. W drużynie gości także wystąpią zawodnicy znani z polskich torów Siergiej Łogaczow (ROW Rybnik), Mark Karion (Motor Lublin) a także niedoszły nabytek Apatora Toruń Paweł Łaguta.

Link do transmisji poniżej.

Po tym spotkaniu zapraszamy o godzinie 19:00 na transmisję ze spotkania duńskiej Metal Speedway League, pomiędzy zespołami Region Varde Elitesport i Nordjysk Elite Speedway.

bst2 1
Turbina Bałakowo - Wostok Władywostok - transmisja z polskim komentarzem na kanale BestSpeedwayTV 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×