Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Transmisje żużlowe dostępne na platformie MAX. Abonenci Playera nie muszą się martwić

Transmisje żużlowe dostępne na platformie MAX
Fot. Taylor Lanning

Autor: Krzysztof Choroszy

Transmisje żużlowe dostępne na platformie MAX. Abonenci Playera nie muszą się martwić

We wtorek rozpoczęło się prawdziwe żużlowe święto. W okresie trwania Mistrzostw Europy w piłce nożnej żużlowi fani również otrzymali rywalizacje na arenie międzynarodowej. W Manchesterze rozgrywane jest bowiem Speedway of Nations. W tym tygodniu czekają nas jeszcze trzy turnieje. Dwa w zmaganiach seniorskich i jeden (drugi półfinał i finał), który wyłoni najlepszą reprezentację wśród młodzieżowców. Jak śledzić takowe zmagania?

FIM Speedway of Nations jest imprezą organizowaną przed Discovery Sports Events, czyli tego samego promotora, jak w przypadku FIM Speedway Grand Prix i innych serii towarzyszących rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Świata. Zmagania reprezentacyjne, które w tym tygodniu toczą się w Manchesterze, można oglądać bowiem tam, gdzie dostępne są transmisje z SGP, czyli portalu streamingowego MAX.

Serwis ten towarzyszy nam już od pewnego czasu i to właśnie tam zostały przeniesione transmisje ze Speedway Grand Prix czy z właśnie odbywającego się Speedway of Nations. Abonamencie poprzedniej platformy, gdzie można było oglądać żużel, Playera, nie muszą się martwić koniecznością wykupienia nowej usługi. Do końca trwającego sezonu transmisje będą dostępne bowiem również w Playerze, ale tylko dla tych osób, które mają wykupioną subskrypcję. Nowi kibice, chcący obejrzeć zawody na żywo, muszą już skorzystać z platformy streamingowej MAX.

To oznacza, że osoby posiadające wykupioną wcześniej usługę w Playerze mogą bez przeszkód oglądać dzisiejszy półfinał SON, a także piątkowy finał SON2 oraz sobotni wielki finał SON, jak było to przed debiutem platformy MAX, czyli w Eurosporcie Extra. Dzisiejsze zmagania rozpoczynają się o godzinie 20:00. A na starcie staną Australia, Czechy, Łotwa, Dania, USA, Norwegia, Słowenia. Trzy reprezentację wywalczą awans do sobotniego najważniejszego turnieju, w którym poznamy najlepsze drużyny tej imprezy.

Speedway of Nations
Fot. Taylor Lanning
450354130 868437865319460 3125816818974915662 n
Fot. Taylor Lanning

Dołącz do nas na YouTube – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *