Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/Ligi Zagraniczne

Transfery żużlowe. Szymon Woźniak zmienia klub w Szwecji

Transfery żużlowe

Autor: Małgorzata Olejniczak

Transfery żużlowe. Szymon Woźniak zmienia klub w Szwecji

Rospiggarna Hallstavik ogłosiła, że po pięciu latach spędzonych w barwach Vetlandy, do drużyny w Szwecji wraca Szymon Woźniak.

Czekam z niecierpliwością na ponowną jazdę dla Rospiggarny. Spędziłem pięć dobrych lat w Vetlandzie, ale czuję, że nadszedł czas na nowe wyzwania. Ostatnim razem, gdy jechałem dla Rospiggarny, nie byłem zadowolony ze swoich występów, ale dzisiaj jestem innym żużlowcem i jestem pewien, że tym razem uda mi się dobrze jeździć. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej stabilnych klubów w Szwecji. Czuję się gotowy na to wyzwanie i myślę, że przyszłoroczny sezon pomoże mi stać się lepszym żużlowcem. Do wszystkich fanów Rospiggarny: Do zobaczenia w przyszłym roku!” – powiedział żużlowiec w wywiadzie dla klubowych mediów .

Menedżer zespołu Peter Jansson dodał: Niesamowicie jest przedstawić Szymona Woźniaka naszej publiczności. Jest profesjonalistą i gościem miel widzianym w zespole, z którym łatwo się pracuje. Wprowadza świetny nastrój do parku maszyn, i zawsze miło z nim spędza się czas. To będzie niesamowite zobaczyć Szymona Woźniaka w barwach Rospiggarny w sezonie 2022”.

fot. Erik Kruse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×