Przejdź do treści
Aktualności

Tai Woffinden zaprasza do udziału w teledysku jego utworu

Tai Woffinden
fot. Michał Szmyd

Autor: Redakcja

Tai Woffinden zaprasza do udziału w teledysku jego utworu

O nietypowej inicjatywie poinformował w swoich mediach społecznościowych Tai Woffinden. Brytyjczyk postanowił wydać własny kawałek muzyczny, do którego niebawem nakręci teledysk. Do udziału w nim zaprosił fanów, którzy mogą pojawić się w jednym z wrocławskich klubów 26 marca.

Marek Grzyb o relacjach z prezesem Waldemarem Sadowskim

Już 26 marca wielka impreza z Taiem Woffindenem! Brytyjczyk zaprasza do udziału w teledysku swojego pierwszego kawałka muzycznego w jednym z wrocławskich klubów już 26 marca. Dodajmy, że Tai jest kolejnym zawodnikiem z Wrocławia, który zaraz po Glebie Czugunowie próbuje swoich sił tworzeniu muzyki.

Na mediach społecznościowych Taia Woffindena przekazał informacje, że wypuszcza swój pierwszy utwór muzyczny. Trzykrotny mistrz świata przekazał, że kawałek zostanie wypuszczony w pierwszej kolejności na oficjalnym kanale youtube zawodnika.

Zawodnik zaprasza kibiców do wzięcia udziału w kręceniu teledysku na potrzeby utworu muzycznego. Co ciekawe, wszystkie gadżety związane z klubem z Wrocławia czy też z żużlem są zabronione i obowiązuje ubiór klubowy, zwyczajny. Nagranie teledysku odbędzie się 26 marca w Browarze Mieszczańskim przy Hubskiej we Wrocławiu. Początek o 19:00.

Tai Woffinden próbuje swoich sił w muzyce klubowej, tzw. elektronicznej. Wszyscy chętni muszą być sympatykami klubowej muzyki aby wziąć udział w teledysku. Co ciekawe, wejściówki nabywane są w swoim zakresie z oficjalnego sklepu Woffindena, brak biletów równa się brakiem wejścia na imprezę.

fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *