Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Duńska

Tai Woffinden z klubem w Danii! Powód wyboru przez Speedway Of Nations?!

Tai Woffinden

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

Tai Woffinden z klubem w Danii! Powód wyboru przez Speedway Of Nations?!

Woffinden pytając w social mediach kibiców gdzie zobaczymy go w sezonie 2022 w następnym sezonie zaraz po drużynie Mistrza Polski BETARD Sparta Wrocław dał kibicom nie lada zabawę typując jego klub oraz poinformował, że nowy klub ogłosi w poniedziałek o 18:00 czasu polskiego. Jak się dowiedzieliśmy, będzie to duński Esbjerg Vikings.

Dodajmy, że wyborem drugiej drużyny, Brytyjczyk mógł się kierować FIM Speedway of Nations,dodając-  „Esbjerg Vikings będzie gospodarzem Speedway of Nations i nie mogę się doczekać, aby Granly Speedway Arena była moim nowym torem domowym”.

Debiutując w duńskiej Speedwayligaen dla Esbjerg – będzie klubowym kolegą byłej gwiazdy FIM Speedway Grand Prix Nielsa-Kristiana Iversena.

Tai wspomina w rozmowie z fim speedway – „Zespół ma wielkie plany i nie mogę się doczekać współpracy z nimi i chłopakami z zespołu. Zobaczmy, co uda się osiągnąć. Tor wygląda naprawdę dobrze, a zespół ma, wiele interesujących talentów. Uwielbiam pracować z młodszymi facetami, którzy chcą dowiedzieć się więcej.”

Reklamy

Szef zespołu Tom Paarup Madsen mówi, że przebój klubu to kolejny dowód ich intencji.

Powiedział on na oficjalnej stronie internetowej Esbjerg: „Ta umowa jest wyraźnym znakiem naszych ambicji. Chcemy rozwijać ten klub, w którym dzieje się już wiele ekscytujących rzeczy, a zawodnik pokroju Tai Woffinden idealnie pasuje do tego. Jest absolutnie najlepszym zawodnikiem, który jest jednym z najlepszych na świecie i ma odpowiednią klasę, aby pasować do naszego zespołu jako ktoś, kto chce być częścią klubu i zespołu. Nasze rozmowy z nim pokazały zaangażowanie, na którym chcemy budować ten klub.”

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×