Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Szymon Woźniak krytyczny wobec swojego występu w Grudziądzu – „Słabo to wyglądało”

Szymon Woźniak
Fot. Michał Szmyd

Autor: Krzysztof Choroszy

Szymon Woźniak krytyczny wobec swojego występu w Grudziądzu – „Słabo to wyglądało”

W niedzielnym meczu PGE Ekstraligi, między ZOOleszcz GKM-em Grudziądz, a Ebut.pl Stalą Gorzów, nie najlepiej pojechał jeden z liderów drużyny gości, Szymon Woźniak. 30-latek zdobył jedynie 3 punkty z dwoma bonusami, co jak na jego tegoroczne możliwości jest słabym wynikiem. Na szczęście zawodnika świetnie pojechali Wiktor Jasiński razem z Oskarem Fajferem i Stal pewnie pokonała GKM w Grudziądzu.

Żużel. Wielki pojedynek Duńczyków z Australijczykami w 2. półfinale DPŚ [ZAPOWIEDŹ]

W pomeczowej mix-zonie Woźniak wypowiedział się na temat spotkania i jego jazdy. Wychowanek Polonii Bydgoszcz mówił, że lubi takie mecze jak ten tylko wtedy, kiedy drużyna jedzie dobrze pomimo jego słabej dyspozycji, wtedy gorszy występ nie ma wpływu na wynik zespołu. 30-letni żużlowiec dodał, że spotkanie w jego wykonaniu było po prostu słabe.

„Lubię tak jeździć, jak dzisiaj, tylko, kiedy drużyna wygrywa, bo wtedy, proszę mi uwierzyć, jest 3 razy lżej na sercu, kiedy wiesz, że ten słaby występ kłuje tylko w twoje ambicje i poczucie wartości, w twój osobisty wynik, ale drużyna wygrywa, drużyna się cieszy, ale co do mojej dyspozycji dzisiaj słabo to wyglądało po prostu, nie da się tego inaczej nazwać” – mówił Szymon Woźniak w pomeczowej mix-zonie.

Dla 30-latka ten sezon jest bez dwóch zdań najlepszy w całej jego karierze. Obecnie posiada on średnią na poziomie 2,083, a jego występ w Grudziądzu był najsłabszym w całym sezonie obok meczu w Lublinie, gdzie zdobył taką samą liczbę punktów. Nic dziwnego, że był on brany pod uwagę przy ustalaniu składu na Finał Drużynowego Pucharu Świata we Wrocławiu, lecz prawdopodobnie nie załapie się on do składu z uwagi na lepszą dyspozycję innych zawodników.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *