Żużel - Best Speedway Tv

GKSŻ ukarała Start Gniezno. Powodem zachowanie kibiców | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

GKSŻ ukarała Start Gniezno. Powodem zachowanie kibiców

Start Gniezno

GKSŻ ukarała Start Gniezno. Powodem zachowanie kibiców

Start Gniezno z karą od Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Centrali nie spodobało się zachowanie kibiców w trakcie meczów z Texom Stalą Rzeszów oraz Grupa Azoty Unią Tarnów.

Żużel. Czy osłabiona Unia znów się postawi? Fogo Unia Leszno – Platinum Motor Lublin [ZAPOWIEDŹ]

Jak poinformował klub z Gniezna, GKSŻ nałożyła karę za rzucanie serpentyn na tor w trakcie spotkań. Niektórzy kibice z sektora na przeciwległej prostej ignorowali apele spikera zawodów o zaprzestanie tych działań. Zdarzenia te nie umknęły przedstawicielom władz żużlowych.

Konsekwencją dla gnieźnian są kary finansowe za oba mecze. Co więcej, Start otrzymał również upomnienie na piśmie za wulgarne okrzyki, które słychać było z trybun podczas niedawnego starcia z tarnowskimi “Jaskółkami”.

– Promujemy kulturalny doping! Niech stadion przy W25 będzie miejscem wyjątkowym – z kibicami, którzy całymi rodzinami wybierają się na obiekt, by zagrzewać swoich ulubieńców w walce o ligowe punkty! – zaapelował klub z Gniezna.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×