Stal Rzeszów ogłasza kolejnego sparingpartnera

Stal Rzeszów ogłasza kolejnego sparingpartnera
Jak poinformowała drużyna z Rzeszowa na swoich social mediach udało im się dograć kolejny dwumecz sparingowy. Texom Stal Rzeszów odjedzie swoje mecze kontrolne z Kolejarzem Opole oraz Unią Tarnów.
Marcin Nowak: „Nie zastanawiam się nad tym, czy wygramy w cuglach, czy też się pomęczymy”
20 i 22 marca odbędą się mecze derbowe z lokalnym rywalem czyli Unią Tarnów. Pierwsze spotkanie 20 marca odbędzie się przy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie , a rewanż ma zostać zorganizowany w Krakowie. Od kilku lat w Krakowie nie ma zawodów ligowych, więc będzie to idealna okazja dla tamtejszych kibiców by zobaczyć ściganie na wysokim poziomie.
Jest jedno ale jeśli chodzi o Kraków, żeby mecz się odbył to tor musi otrzymać licencje. Jeśli jej nie dostanie to mecz się nie odbędzie i nie zostanie przeniesiony do Tarnowa. Najprawdopodobniej głównym czynnikiem wpływającym na to, że spotkanie nie odbędzie się w Mościcach jest to, że miejscowa Unia zainauguruje sezon 2 ligi właśnie meczem u siebie ze Stalą Rzeszów.
Tak więc Texom Stal Rzeszów odjedzie dwa dwumecze sparingowe przed sezonem, 20 i 22 marca zmierzą się z Unią Tarnów, a z Kolejarzem Opole 1 i 2 kwietnia.
MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ANDERSA THOMSENA – kliknij TUTAJ
fot. Jakub Malec
- Tauron SEC w Pardubicach. Znamy listę startową ostatniej rundy
- Polonia Bydgoszcz nie wytrzymała ciśnienia „Nie da się ukryć, że zaczęło się robić nerwowo”
- Znamy listę startową Speedway Grand Prix 4, czyli mistrzostw świata przyszłych gwiazd żużla. Nie ma na niej Polaków
- Znamy kadry na Speedway of Nations w Toruniu! Reprezentacja Polski zdobędzie pierwsze złoto?
- Stal Gorzów Wielkopolski: Przewodnik po klubie- wrzesień 2025