Makabrycznie wyglądający wypadek podczas Speedway Ekstraliga Camp. Grzeszczyk i Wiltander w szpitalu! [WIDEO]
Makabrycznie wyglądający wypadek podczas Speedway Ekstraliga Camp. Grzeszczyk i Wiltander w szpitalu! [WIDEO]
Do paskudnie wyglądającego wypadku doszło podczas Speedway Ekstraliga Camp w kwalifikacjach 250cc. W wypadku udział brali Dawid Grzeszczyk z Alfonsem Wiltanderem, którzy zostali przewiezieni do szpitala.
Przypominamy, że od poniedziałku trwa – Speedway Ekstraliga Camp. W Toruniu młodzi żużlowcy z całego świata spędzają czas na obozie zorganizowanym przez Speedway Ekstraligę, gdzie mogą spotkać największe gwiazdy światowego speedwaya. W ramach obozy organizowane są wykłady, turnieje oraz testy.
W środę rozpoczął się turniej kwalifikacyjny 250cc na Speedway Ekstraliga Camp. Został on jednak przerwany ze względu na upadek w biegu 16., w którym doszło do zderzenia Dawida Grzeszczyka z Alfonsem Wiltanderem ze Szwecji. Obaj zawodnicy po kraksie byli niezdolni do kontynuowania zawodów i zostali zabrani karetkami do szpitala. Po ok. godzinnej przerwie zawody zostały wznowione. Według wstępnych informacji obaj zawodnicy po kraksie byli przytomni i mogli ruszać rękoma. Zostali oni jednak przewiezieni do szpitala, gdzie przechodzą oni obecnie specjalistyczne badania.
Źle to wyglądało ? Alfons Wiltander, Dawid Grzeszczyk i William Cairns na #EkstraligaCamp pic.twitter.com/2JAAUpHA1p
— Krzysztof Dziamski (@krzysdziamski) July 20, 2022
- Żużel. Unia Leszno sięga po diament z Wysp. Ten ruch może zaprocentować szybciej, niż się spodziewają
- Żużel. Bartosz Smektała i opaska kapitana. Ten moment na Golęcinie zmienił wszystko
- Unia Leszno rzuca się na głęboką wodę? Sparingi z medalistami jako sprawdzian beniaminka
- Żużel. Krzysztof Sadurski o powodach zmiany barw klubowych
- Żużel. Pres Toruń znów na szczycie? Te dane mogą zwiastować powtórkę bolesnej historii