Żużel - Best Speedway Tv

SpecHouse PSŻ Poznań – Optibet Lokomotiv Daugavpils. Skorpiony żądne rewanżu za łotewską delegację. Powrót "Bombera"! [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
SpecHouse PSŻ Poznań

SpecHouse PSŻ Poznań – Optibet Lokomotiv Daugavpils. Skorpiony żądne rewanżu za łotewską delegację. Powrót „Bombera”! [ZAPOWIEDŹ]

SpecHouse PSŻ Poznań – Optibet Lokomotiv Daugavpils. Skorpiony żądne rewanżu za łotewską delegację. Powrót „Bombera”! [ZAPOWIEDŹ]

Weekend odrabiania zaległości z bardzo ciekawymi pojedynkami trwa w najlepsze. Nie inaczej będzie w niedzielnym spotkaniu 10.07 o godz. 14 na poznańskim Golęcinie, gdzie miejscowe Skorpiony podbudowane wiktorią z poprzedniego weekendu będą chciały zdobyć kolejny skalp w drodze do fazy Play-off, tym razem ich przeciwnikiem będą lokomotywy z Daugavpils.

galeria 1 4

Przypomnijmy, że tydzień temu SpecHouse PSŻ Poznań dość pewnie pokonał u siebie Texom Stal Rzeszów 49:41, zgarniając przy tym dodatkowo punkt bonusowy. Udany mecze ma również za sobą ich najbliższy przeciwnik Optibet Lokomotiv Daugavpils, notujący ubiegłotygodniową wyjazdową wygraną z z Texom Stal Rzeszów 47:43 czy całkiem świeżą piątkową domową wygraną w również zaległym spotkaniu Bedmet OK Kolejarz Opole 48:42.Oba zespoły są zdaje się na dobrej ścieżce w kierunku fazy Play-off. W zespole SpecHouse PSŻ Poznań na to spotkanie nastąpiła jedna dość istotna z punktu widzenia kibiców Skorpionów zmiana. W miejsce Roberta Chmiela w awizowanym zestawieniu pojawił się wyczekiwany przez wielu obserwatorów Brytyjczyk Chris „Bomber” Harris co może zwiastować lepszą frekwencję i więcej emocji na torze.

galeria 2 4

Debiut w barwach SpecHouse PSŻ Poznań na domowym torze słynącego z niepowtarzalnych ofensywnych akcji Brytyjczyka, z pewnością jest wielkim wydarzeniem, stawka meczu także jest wysoka a to zapowiada emocje po jakie przyjdzie większa grupa kibiców. Na nieobsadzonej pozycji młodzieżowej powinien pojawić się mający za sobą udany występ w niedawnych zawodach MMPPK Olivier Buszkiewicz.W składzie Optibet Lokomotiv Daugavpils względem piątkowego zestawienia zaszły dwie zmiany. W miejsce Szweda Victora Palovaary wskoczył Duńczyk Rene Bach ale znając przebieg jego rekonwalescencji trzeba traktować tą pozycję jako ZZ. Oprócz wspomnianej skandynawskiej zmiany nastąpi i ta wewnątrz łotewska za doświadczonego Kjastasa Puodżuksa wystąpi jeszcze niedawny młodzieżowiec Daniił Kołodinski.W zespole Optibet Lokomotiv Daugavpils jedyną niewiadomą pozostaje pozycja młodzieżowca obok Duńczyka Kevina Juhl Pedersena. Zawodnik wypożyczony właśnie ze SpecHouse PSŻ Poznań, będzie szczególnie umotywowany na ten występ pragnąc pokazać się z jak najlepszej strony i patrząc na jego ostatnie wyniki jest to wielce prawdopodobne.

ReklamyFaworytem spotkania wydają się być gospodarze a więc drużyna SpecHouse PSŻ Poznań, przed tym zespołem stoi jednak niełatwe zadanie zdobycia punktu bonusowego. Jeśli ekipa Tomasza Bajerskiego chce tego dokonać będzie musiała odrobić straty poniesione w pierwszym przegranym na Łotwie meczu 48:42.Nie bez szans w tym spotkaniu są podopieczni Nikołaja Kokina, którzy będą chcieli co najmniej obronić zaliczkę z pierwszego starcia a może i przy odrobinie szczęścia pokusić się o jakąś niespodziankę. Lokomotywy w ostatnich meczach są tak rozpędzone, że będą stanowić mocny opór przeciwko Skorpionom co tylko zapowiada znakomite widowisko na które warto przyjść na stadion.Awizowane składy:

SpecHouse PSŻ Poznań:

9. Kevin Fajfer
10. Rune Holta
11. Kacper Gomólski
12. Chris Harris
13. Jonas Seifert-Salk
14. Francis Gusts
15.

Optibet Lokomotiv Daugavpils:

1. Jewgienij Kostygow
2. Rene Bach
3. Adam Ellis
4. Daniił Kołodinski
5. Nick Morris
6. Kevin Juhl Pedersen
7.


Foto: Sandra Rejzner


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×