Żużel - Best Speedway Tv

Sparta Wrocław ogłosiła plan sparingowy na sezon 2022 | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sparta Wrocław ogłosiła plan sparingowy na sezon 2022

Sparta Wrocław

Sparta Wrocław ogłosiła plan sparingowy na sezon 2022

Drużyna mistrzów Polski, zespół Betard Sparta Wrocław, ogłosiła rywali do przedsezonowych sparingów. Wrocławianie w końcówce marca zmierzą się z dobrze znanymi rywalami z torów PGE Ekstraligi. Przed rozpoczęciem oficjalnych rozgrywek będziemy mogli podziwiania pojedynki Spartan z drużynami które kolejno zajęli niższe miejsca na podium DMP w sezonie 2021.

Na pierwszy ogień żużlowców czeka wyjazd do Lublina, gdzie przyjdzie się mierzyć z miejscowym Motorem Lublin, który przed sezonem wzmocnił się byłym zawodnikiem Sparty Wrocław, Maksymem Drabikiem, który powraca do ligowego ścigania po roku zawieszenia z powodu nieregulaminowego zastosowania tzw. wlewki witaminowej.

Trening punktowany w Lublinie odbędzie się 26 marca, by w dniu następnym żużlowcy pojawili się na stadionie Olimpijskim.

W ostatnich dwóch dniach marca dojdzie do rewanżu za wielki finał PGE Ekstraligi poprzedniego sezonu. W środę 30 marca czeka nas pojedynek na stadionie Edwarda Jancarza z miejscową drużyną Moje Bermudy Stalą Gorzów. Kolejno następnego dnia ekipa Stanisława Chomskiego zamelduje się we Wrocławiu, by zwyciężyć na terenie mistrza Polski.

Mecze rozgrywane we Wrocławiu mają być otwarte dla kibiców, o możliwości wejścia na spotkania klub poinformuje w osobnym komunikacie.

Sparta
fot. WTS Sparta Wrocław

Źródło: WTS Sparta Wrocław

fot.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×