Żużel - Best Speedway Tv

Na finalistów poczekamy do czwartku. Sheffield Tigers - Belle Vue Aces 40:50 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Sheffield Tigers

Na finalistów poczekamy do czwartku. Sheffield Tigers – Belle Vue Aces 40:50

Na finalistów poczekamy do czwartku. Sheffield Tigers – Belle Vue Aces 40:50

W jedynym odjechanym wczoraj półfinale Premiership Sheffield Tigers, na własnym torze ulegli Belle Vue Aces 40:50, i tym samym to Asy, dzięki dziesięciopunktowej zaliczce są bliżej awansu do finału. Tygrysy, mimo dopingu swych kibiców nie były w stanie przeciwstawić się zespołowi gości. Jedyne biegowe zwycięstwo odniosły w pierwszym biegu, gdy Jack Holder do spółki z Troyem Batchelorem, pokonali Richiego Worralla i Dana Bewleya 4:2.

W kolejnych starciach gospodarze zdołali jedynie osiem razy zremisować, a pozostałe gonitwy wygrali goście, zdobywając dziesięciopunktową zaliczkę przed rewanżem. W ekipie Tygrysów tradycyjnie najlepiej pojechał wspomniany Holder, kończąc zawody z dorobkiem 12 oczek. Kolejne 8 dorzucił Josh Pickering, a po 6 Adam Ellis i występujący jako gość Connor Mountain.

Drużyna z Manchesteru, mimo absencji Brady’ego Kurtza i słabego początku meczu w wykonaniu Dana Bewleya, była zdecydowanie lepsza na przestrzeni całych zawodów. Odpowiedzialność za wynik wzięli na swoje barki bracia Steve i Richie Worrallowie, którzy łącznie zgromadzili 23 oczka. 10 punktów przywiózł Charles Wright, a 7 Bewley. Dobry występ zaliczył także młodzieżowiec Asów Tom Brennan.

Losy awansu do finału rozstrzygną się w najbliższy czwartek na National Speedway Stadium w Manchesterze, gdzie faworytem będzie zespół Belle Vue Aces.

Drugi półfinał między Peterborough Panthers i Wolverhampton Wolves, ze względu na złe warunki pogodowe został przełożony na 7 października, zatem to w najbliższy czwartek powinniśmy poznać tegorocznych finalistów Premiership.

Reklamy

Wynik i punktacja:


Sheffield Tigers – Belle Vue Aces 40:50

Sheffield Tigers:

 1. Jack Holder 12
 2. Troy Batchelor 3
 3. Kyle Howarth 4+3
 4. Josh Pickering 8+1
 5. Adam Ellis 6
 6. Danyon Hume 1
 7. Connor Mountain 6

Belle Vue Aces:

 1. Dan Bewley 6+1
 2. Richie Worrall 11+1
 3. Steve Worrall 12
 4. Charles Wright 11+2
 5. Brady Kurtz z/z
 6. Tom Brennan 5+2
 7. Jye Etheridge 5

fot. Taylor Lanning fb. Belle Vue Speedway

Zostaw komentarz

0/100

 • redakcja@bestspeedwaytv.pl
 • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×