Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Krzysztof Sadurski po zakończonym spotkaniu Cellfast Wilki Krosno – ebut.pl Stal Gorzów

gdzie obejrzeć zużel w sobotę
Fot. TVML

Autor: Paweł Płóciniak

Krzysztof Sadurski po zakończonym spotkaniu Cellfast Wilki Krosno – ebut.pl Stal Gorzów

Cellfast Wilki Krosno przegrały na swoim bardzo wymagającym torze z ebut.pl Stalą Gorzów po 9. wyścigach 28:26. Młodzieżowiec gospodarzy Krzysztof Sadurski nie za dobrze radził sobie na takiej nawierzchni, co mogliśmy zobaczyć w jego dwóch wyścigach.

Janusz Kołodziej po meczu Unii Leszno z Włókniarzem Częstochowa: „Przyjechała do nas mega mocna drużyna”

Krzysztof Sadurski nie zaliczy tego spotkania do udanych. Najpierw defekt na czwartej pozycji, a później jedynka po tym jak wyszedł na prowadzenie po starcie i został wyprzedzony przez rywali. W swoim trzecim wyścigu został zmieniony przez Szymona Bańdura.

Tor nie należał do najłatwiejszych. To czy powinnyśmy wystartować czy nie, to nie jest moja decyzja. Na pewno zawody powinny jechać dalej – ocenił decyzję sędziego Krzysztof Sadurski.

Pomimo dwóch ostatnich słabych występów Sadurski nadal jest jednym z lepszych juniorów PGE Ekstraligi. W 19 biegach zdobył 22 punkty oraz cztery bonusy, co daje mu średnią na poziomie 1,368 i 37. miejsce w klasyfikacji przed kilkoma dużo bardziej utytułowanymi zawodnikami.

– Nie chcę się narazić w żaden sposób, wiadomo bo my zawodnicy nie wiele mamy nigdy do powiedzenia, ale podjął taką decyzję, najgorszą jaką podjął to, że przerwał te zawody – powiedział młodzieżowiec Cellfast Wilków Krosno

Reklamy

Cellfast Wilki Krosno po sześciu spotkaniach mają na swoim koncie cztery punkty. Teraz o kolejną zdobycz będzie bardzo ciężko, gdyż przed nimi dwumecz z niepokonaną Betard Spartą Wrocław. PGE Ekstraliga zamierza ukarać beniaminka za przygotowanie toru, więc na meczu z liderem możemy zobaczyć zgoła odmienną nawierzchnię.

Tor był ciężki, wymagający, oczywiście powodem mojej jazdy był ten tor, ale nie ma co się tłumaczyć zawaliłem ten mecz, mam nadzieję, że to jedyny w tym sezonie i będę starał się dalej – zakończył Sadurski.

fot. TVML

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×