Ruszył nabór do szkółki żużlowej WTS

Ruszył nabór do szkółki żużlowej WTS
Klub z Wrocławia poinformował, że wystartował zimowy nabór do grup młodzieżowych WTS Sparty Wrocław. Do szkółki zapisywać się mogą dzieci od szóstego roku życia.
Jak informuje klub za pośrednictwem swojej strony internetowej, prowadzone są zapisy do czterech grup wiekowych. Od 6 roku życia – grupa Pit Bike. Od 10 roku życia – grupa 125cc. Od 11 roku życia – grupa 250cc i od 14 do 15 roku życia w grupie 500cc. Klub zaznaczył, że wśród kandydatów mile widziane będzie obycie z motocyklem, ogólna sprawność fizyczna i niski wzrost.
– W grupach 125cc, 250cc i 500cc pierwszym etapem rekrutacji będą testy sprawnościowe i testy jazdy na motocyklach pit-bike. Ilość miejsc w każdej z grup jest ograniczona. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres w.konczylo@wts.pl – czytamy w komunikacie klubu.
Fot. Sonia Kaps
BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ
- DMPJ. Wilki Krosno najlepsze w Lublinie! Świetny występ Pawełczaka
- Tauron SEC w Pardubicach. Znamy listę startową ostatniej rundy
- Polonia Bydgoszcz nie wytrzymała ciśnienia „Nie da się ukryć, że zaczęło się robić nerwowo”
- Znamy listę startową Speedway Grand Prix 4, czyli mistrzostw świata przyszłych gwiazd żużla. Nie ma na niej Polaków
- Znamy kadry na Speedway of Nations w Toruniu! Reprezentacja Polski zdobędzie pierwsze złoto?