Żużel - Best Speedway Tv

Rusza sezon w Wielkiej Brytanii. Pierwszy turniej startuje już dziś! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
turniej

Rusza sezon w Wielkiej Brytanii. Pierwszy turniej startuje już dziś!

Rusza sezon w Wielkiej Brytanii. Pierwszy turniej startuje już dziś!

Połowa marca minęła, a więc pora definitywnie rozpocząć ściganie w nowym sezonie 2023. W Wielkiej Brytanii dziś i jutro pojadą naprawdę znane i cenione w światowym żużlu nazwiska. Wszyscy będziemy mogli się przekonać, w jakiej formie są wybrani zawodnicy u progu sezonu.

Tai Woffinden zaprasza do udziału w teledysku jego utworu

Pomimo iż mecze ligowe na brytyjskich torach zaczynamy dopiero w przyszłym tygodniu, to już dziś będziemy mogli oglądać pierwsze ściganie w turnieju towarzyskim, gdzie w Middlesbrough czeka nas jubileusz Stuarta Robsona, w którym to możemy zobaczyć kilka ciekawych nazwisk. Największą gwiazdą zawodów bez wątpienia będzie nowy nabytek Motoru Lublin oraz stały uczestnik cyklu Grand Prix – Fredrik Lindgren. Oprócz Szweda w turnieju będziemy mogli oglądać takich zawodników jak: Niels Kristian Iversen, Sam Masters, Nicolai Klindt, Chris Harris czy Tom Brennan.

Kolejnym turniejem będzie Memoriał Petera Cravena, gdzie obsada wydaje się robić jeszcze większe wrażenie. W Manchesterze będziemy mieli okazję śledzić rywalizację trzech byłych Mistrzów Świata: Chrisa Holdera, Jasona Doyla oraz Nickiego Pedersena, który powraca do ścigania po bardzo poważnej kontuzji. W stawce zawodów nie brakuje wielu innych gwiazd światowego speedwaya, takich jak Daniel Bewley, Max Fricke, Matej Zagar czy też dwójka Polaków – Tobiasz Musielak oraz Krzysztof Kasprzak.

Zawody w Middlesbrough rozpoczną się dziś o godzinie 16:00, natomiast turniej w Manchesterze zaplanowany jest na poniedziałek. Start do pierwszego biegu zaplanowany jest w tym przypadku na godzinę 20:30.

Fot. Wolverhampton Wolves

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.
Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×