Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rozkład nadchodzących sparingów

Rozkład

Rozkład nadchodzących sparingów

Już za niedługo startują pierwsze mecze towarzyskie, więc to odpowiedni moment, by poinformować o najbliższych zaplanowanych przez kluby sparingach. Poniżej prezentujemy rozkład spotkań testowych.

18 marca (piątek):

  • ROW Rybnik – TŻ Ostrovia

20 marca (niedziela):

  • Włókniarz Częstochowa – Wilki Krosno

22 marca (wtorek):

  • Apator Toruń – Polonia Bydgoszcz
  • Kolejarz Rawicz – Orzeł Łódź

21/22 marca (poniedziałek/wtorek):

  • ROW Rybnik-Stal Rzeszów
  • Stal Rzeszów-ROW Rybnik

23 marca (środa):

  • Polonia Bydgoszcz – Apator Toruń
  • Start Gniezno – Kolejarz Rawicz

24 marca (czwartek):

  • Unia Leszno – Landshut Devils

25 marca (piątek):

  • Orzeł Łódź – Kolejarz Rawicz
  • Kolejarz Opole – Landshut Devils

26 marca (sobota):

  • Motor Lublin – Sparta Wrocław
  • Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra
  • Apator Toruń – GKM Grudziądz
  • PSŻ Poznań – Landshut Devils
  • Start Gniezno – Unia Leszno
  • TŻ Ostrovia – Orzeł Łódź

27 marca (niedziela):

  • Sparta Wrocław – Motor Lublin
  • Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów
  • Orzeł Łódź – TŻ Ostrovia

26/27 marca (sobota/niedziela):

  • ROW Rybnik – Wilki Krosno
  • Wilki Krosno – ROW Rybnik

28 marca (poniedziałek):

  • Kolejarz Rawicz – Start Gniezno

29 marca (wtorek):

  • GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa

30 marca (środa):

  • Stal Gorzów – Sparta Wrocław
  • Unia Leszno – Start Gniezno

31 marca (czwartek):

  • Sparta Wrocław – Stal Gorzów
  • Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz
  • Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno
  • TŻ Ostrovia – Polonia Bydgoszcz

1 kwietnia (piątek):

  • Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra
  • Polonia Bydgoszcz – TŻ Ostrovia

3 kwietnia (niedziela):

  • Unia Tarnów – Wilki Krosno
  • Falubaz Zielona Góra – Vargarna Norrkoping

2/4 kwietnia (sobota/poniedziałek):

  • ROW Rybnik – Kolejarz Opole
  • Kolejarz Opole – ROW Rybnik

5 kwietnia (wtorek):

  • TŻ Ostrovia – Falubaz Zielona Góra

6 kwietnia (środa):

  • Falubaz Zielona Góra – TŻ Ostrovia
  • Wybrzeże Gdańsk – Polonia Piła

Nieznane terminy:

  • Wybrzeże Gdańsk – Motor Lublin
  • Start Gniezno – PSŻ Poznań
  • PSŻ Poznań – Start Gniezno
  • Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań
  • Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno

fot. Sonia Kaps

*rozkład może ulec zmianie – stan na 17.03.2022

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×