Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Rohan Tungate: Rola kapitana to dla mnie zaszczyt

Rohan Tungate
fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Autor: Redakcja

Rohan Tungate: Rola kapitana to dla mnie zaszczyt

Piotr Protasiewicz jednoznacznie wybrał na kapitana drużyny Rohana Tungate’a, bez żadnych wątpliwości przy wyborze. Sam zawodnik odebrał nominacje z zaszczytem i honorem, jak to stwierdził sam zawodnik. Przy czy podkreślił, że mają dobrą drużynę i starsi pomagają młodszym się zaaklimatyzować.

Falubaz nie zamknął składu! Dwa nazwiska na celowniku

– To dla mnie bardzo ważna rzecz. Przyjąłem tę nominację z przyjemnością i radością – stwierdził Australijczyk. – Mamy dobry zespół, z którym możemy wiele osiągnąć. Rola kapitana to dla mnie zaszczyt, honor, cieszę się, że powierzono ją, właśnie mi. Zrobię wszystko, aby w tak ważnym dla nas sezonie pomóc całej drużynie. Za nami zgrupowanie w Świnoujściu i kilka dni spędzonych w Zielonej Górze.

– Mieliśmy okazję porozmawiać, zintegrować się i lepiej poznać. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Bardziej doświadczeni zawodnicy pomagają młodszym. Nowi, w drużynie szybko poczuli się jej częścią. W Zielonej Górze czuję się komfortowo. Lubię atmosferę, tego miasta. Każdy jest tutaj miły i pomocny. Kibice dają nam dużo wsparcia, a to dla nas jest bardzo ważne. – stwierdził zawodnik na łamach gazetalubuska.pl

Enea Falubaz Zielona Góra to jeden z zespołów, który jest jednym z faworytów do wygrania ligi.

fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×