PSŻ Poznań ogłosił jednego z dwóch młodzieżowców w przyszłorocznym zespole
PSŻ Poznań ogłosił jednego z dwóch młodzieżowców w przyszłorocznym zespole
PSŻ Poznań po udanym załatwieniu sprawy związanej z budową sztucznego oświetlenia na Golęcinie, przystąpił do ogłaszania zawodników, którzy pojadą w przyszłym sezonie w barwach „Skorpionów”. Tym samym poznaliśmy już wszystkich seniorów poznańskiej ekipy. Teraz ogłosili oni, pozostanie swojego młodzieżowca.
W poniedziałkowy wieczór w mediach społecznościowych klubu z Poznania oficjalnie poinformowano, że barwy PSŻ-u w przyszłym sezonie będzie reprezentował Kacper Teska. Młodzieżowiec drużyny ze stadionu na Golęcinie również w minionym sezonie jeździł dla macierzystej ekipy, prezentując się całkiem dobrze, szczególnie w porównaniu do Karola Żupińskiego, z którym jeździł w parze juniorów przez praktycznie cały sezon.
Znamy już praktycznie cały zespół PSŻ-u Poznań na przyszły sezon rozgrywek 1. Ligi Żużlowej. Widać już na pierwszy rzut oka, że będą oni walczyć o utrzymanie, a taki skład może mieć ciężko w rywalizacji z innymi ekipami. „Skorpiony” wiosną mogą sięgnąć również po kogoś, kto wtedy będzie wolny na rynku transferowym, a takich nazwisk nie brakuje.
Magazyn Żużlowy Best Speedway TV
- Żużel. Jason Doyle znów celuje najwyżej. Czy 40-latek może jeszcze wstrząsnąć Grand Prix?
- Żużel. Raport, którego boją się w Gorzowie? Były wiceprezes Stali Gorzów mówi wprost
- Żużel. Pierwsze spotkanie kadry z Chomskim. Sygnały mówią więcej, niż się wydaje
- Żużel. PRES Toruń z planami sparingowymi. Pierwsze mecze powiedzą więcej, niż się wydaje
- Żużel. Kryterium Asów 2026 – kolejne nazwiska odsłonięte w Bydgoszczy