Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

PSŻ Poznań bez Antonio Lindbaecka!

PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Piotr Dzierliński

PSŻ Poznań bez Antonio Lindbaecka!

InvestHousePlus PSŻ Poznań w południe ogłosił, że do Gdańska pojadą w osłabionym składzie. Antonio Lindbaeck nie wystąpi w pierwszym meczu rundy rewanżowej przeciwko Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Jacek Frątczak o dzisiejszych silnikach i przygotowaniu torów – “dzisiejsze silniki powodowałyby śmiertelne wypadki co drugi mecz”

Antonio Lindbaeck z chorobą

Powodem jest infekcja, która zmusiła go do tego, że musi pozostać w Szwecji. Nie wiadomo również ile potrwa przerwa w startach seniora InvestHousePlus PSŻ-u i kto pojawi się w składzie w miejsce Szwedzkiego zawodnika. Można jednak zakładać, że szansę od początku spotkania dostanie Jonas Seifert-Salk.

Antonio Lindbaeck w ostatnim czasie nie pokazuje się z wybitniej strony. Przez pierwszą część sezonu zdobył zaledwie dwa razy dwucyfrówkę. W pierwszym starciu przeciwko Zdunek Wybrzeże Gdańsk na torze wywalczył 4 punkty oraz jeden bonus w trzech startach. Średnia Szweda w tym sezonie wynosi 1.821 pkt/bieg, co plasuje go na 24 miejscu w klasyfikacji średnich biegowych 1 ligi żużlowej 2023.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *