Żużel - Best Speedway Tv

Przed nami 10. kolejka Ekstraligi U-24! Składy na dzisiejsze spotkania! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ekstraligi U-24

Przed nami 10. kolejka Ekstraligi U-24! Składy na dzisiejsze spotkania!

Przed nami 10. kolejka Ekstraligi U-24! Składy na dzisiejsze spotkania!

Przed nami dziesiąta kolejka Ekstraligi U-24. Gospodarzami spotkań będą Częstochowa, Toruń, Ostrów oraz Leszno. 

Najciekawszym spotkaniem z pewnością będzie pojedynek Torunia z Grudziądzem. Obie drużyny zajmują odpowiednio czwarte i trzecie miejsce w tabeli Ekstraligi U24. Na dwóch pierwszych miejscach uplasowały się drużyny z Leszna i Ostrowa Wielkopolskiego, więc ich pojedynki także będziemy oglądać z zaciekawieniem. 

Składy: 

Włókniarz Częstochowa U-24 

  • 9. Marko Lewiszyn 
  • 10. Jordan Jenkins
  • 11. Anton Karlsson
  • 12. Jakub Martyniak
  • 13. Jonas Jeppesen
  • 14. Sam Hagon
  • 15. Kajetan Kupiec

Stal Gorzów U-24 

  • Daniel Klima
  • Anders Rowe
  • Mathias Pollestad
  • Mateusz Bartkowiak
  • Wiktor Jasiński
  • Jakub Stojanowski
  • Oskar Hurysz

KS Toruń U-24 

  • 9. Denis Zieliński
  • 10. Kacper Czajkowski
  • 11. Zach Cook
  • 12. Bastian Pedersen
  • 13. Emil Poertner
  • 14. Krzysztof Lewandowski
  • 15. Mateusz Affelt   

GKM Grudziądz U-24

  • Kacper Pludra
  • Chris Waennerstroem
  • Seweryn Orgacki
  • Norbert Krakowiak
  • Emil Breum
  • Wiktor Rafalski
  • Kacper Łobodziński   

Arged Malesa Ostrów U-24

  • 9. Tim Soerensen
  • 10. Nicolai Heiselberg
  • 11. Matias Nielsen
  • 12. Jakub Krawczyk
  • 13. Filip Hjelmland
  • 14. Kacper Grzelak
  • 15. Jakub Poczta

WTS Sparta Wrocław U-24 

  • Sandro Wassermann
  • Nick Skorja
  • Lukas Baumann
  • Jack Smith
  • Bartłomiej Kowalski
  • Michał Curzytek
  • Mateusz Panicz

Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 

  • 9. Hubert Jabłoński
  • 10. James Pearson
  • 11. Maurice Brown
  • 12. Damian Ratajczak
  • 13. Keynan Rew
  • 14. Antoni Mencel
  • 15. Maksym Borowiak

Motor Lublin U-24 

  • Fraser Bowes
  • Silas Hoegh
  • Antti Vuolas
  • Mateusz Cierniak
  • Mateusz Tudzież
  • Jan Rachubik
  • Wiktor Firmuga

fot. Speedway Motor Lublin

Zostaw komentarz

×