Żużel - Best Speedway Tv

Problemy Sparty Wrocław! Oficjalny stan zdrowia Piotr Pawlickiego | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Problemy Sparty Wrocław! Oficjalny stan zdrowia Piotr Pawlickiego

Piotr Pawlicki

Problemy Sparty Wrocław! Pierwsze informacje na temat stanu zdrowia Piotra Pawlickiego

We wczorajszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski, która odbywała się na torze w Pile, groźny upadek zanotował Piotr Pawlicki. Zawodnik Sparty Wrocław upadł po tym jak wjechał w niego Adrian Gała. Po tym zdarzeniu Pawlicki wycofał się z zawodów i udał do szpitala na badania. Są już pierwsze informacje na temat stanu zdrowia żużlowca i nie są one optymistyczne.

Nicki Pedersen “Przez pierwsze lata mojej kariery spałem na lotniskach”

28-latek na swoich mediach społecznościowych przekazał kibicom, że prawa noga, a konkretnie kostka jest złamana. Dalsze badania odbędzie już on dzisiaj, w poniedziałek i po nich wiadomo na pewno będzie więcej, kiedy zawodnik powróci na tor. W przypadku takiego urazu kostki możliwe jest nawet to, że zawodnik wypadnie do końca sezonu.

pawlicki
Fot. Instagram/Piotr Pawlicki

Z pewnością kontuzja Piotra Pawlickiego to ogromny cios dla Betard Sparty Wrocław, której jest zawodnikiem. Polak jest ważnym punktem formacji seniorskiej drużyny z Wrocławia i jego brak może być odczuwalny szczególnie, że zbliża się faza play-off, w której padną najważniejsze rozstrzygnięcia. Ile potrwa przerwa Piotra Pawlickiego? Przekonamy się za pewne w ciągu paru dni.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×