Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Problemy Sparty Wrocław! Oficjalny stan zdrowia Piotr Pawlickiego

Piotr Pawlicki
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Problemy Sparty Wrocław! Pierwsze informacje na temat stanu zdrowia Piotra Pawlickiego

We wczorajszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski, która odbywała się na torze w Pile, groźny upadek zanotował Piotr Pawlicki. Zawodnik Sparty Wrocław upadł po tym jak wjechał w niego Adrian Gała. Po tym zdarzeniu Pawlicki wycofał się z zawodów i udał do szpitala na badania. Są już pierwsze informacje na temat stanu zdrowia żużlowca i nie są one optymistyczne.

Nicki Pedersen “Przez pierwsze lata mojej kariery spałem na lotniskach”

28-latek na swoich mediach społecznościowych przekazał kibicom, że prawa noga, a konkretnie kostka jest złamana. Dalsze badania odbędzie już on dzisiaj, w poniedziałek i po nich wiadomo na pewno będzie więcej, kiedy zawodnik powróci na tor. W przypadku takiego urazu kostki możliwe jest nawet to, że zawodnik wypadnie do końca sezonu.

pawlicki
Fot. Instagram/Piotr Pawlicki

Z pewnością kontuzja Piotra Pawlickiego to ogromny cios dla Betard Sparty Wrocław, której jest zawodnikiem. Polak jest ważnym punktem formacji seniorskiej drużyny z Wrocławia i jego brak może być odczuwalny szczególnie, że zbliża się faza play-off, w której padną najważniejsze rozstrzygnięcia. Ile potrwa przerwa Piotra Pawlickiego? Przekonamy się za pewne w ciągu paru dni.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *