Żużel - Best Speedway Tv

Prezydent Gorzowa: Klub może liczyć na dobrą współpracę z miastem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Prezydent Gorzowa

Prezydent Gorzowa: Klub może liczyć na dobrą współpracę z miastem

Prezydent Gorzowa: Klub może liczyć na dobrą współpracę z miastem

Przed kilkoma dniami w Gorzowie odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe ebut.pl Stali Gorzów w ramach Business Stal Club. Na meetingu obecny był rzecz jasna prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki. Przedstawiciel władz podkreślił dobre relacje między miastem a klubem. 

Kapitan Wilków Krosno o puszczaniu taśmy przez komputer: Bardzo się cieszyłem, kiedy to wprowadzili

Prezydent Gorzowa, Jacek Wójcicki był mile zaskoczony ilością sponsorów i partnerów, którzy obecni byli na pierwszym w tym roku biznesowym spotkaniu klubu z Gorzowa.

333979404 1837974873268244 94886931254833580 n
Żużlowa Mapa Polski!
Kontakt: redakcja@bestspeedwaytv.pl“Jestem mile zaskoczony ilością partnerów i sponsorów, którzy pojawili się na śniadaniu biznesowym. Stal Gorzów to największa marka sportowa w Gorzowie i to widać także na takich spotkaniach, gdzie ilość sponsorów jest doprawdy imponująca” – powiedział prezydent w rozmowie z oficjalną stroną internetową ebut.pl Stali Gorzów.

Jacek Wójcicki pochwalił także działania klubu w ostatnich miesiącach i podkreślił, że współpraca na linii miasto-klub jest bardzo dobra i służy obu stronom. Podczas gdy wiele klubów ma z miastem na pieńku lub delikatniej mówiąc nie po drodze, w Gorzowie współpraca wygląda na bardzo zdrową.

“Po zawirowaniach, które miały miejsce w klubie w tamtym roku, jako miasto cieszymy się, że klub w tak szybki sposób poradził sobie zarówno wizerunkowo, jak i organizacyjnie. Nowy zarząd klubu pod kierownictwem pana Waldemara Sadowskiego jest gwarantem dobrej współpracy z miastem […] Dla nas bardzo istotna jest transparentna i rzetelna współpraca na linii: klub-miasto i na dzisiaj ta współpraca układa się bez zarzutu […] Klub może liczyć na dobrą współpracę z miastem” – powiedział w krótkiej rozmowie z klubowymi mediami prezydent Gorzowa.

fot. Ola Gucia

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×