Żużel - Best Speedway Tv

Praca w PKS Polonii Piła wre! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Praca w PKS Polonii Piła wre!

Polonii Piła

Praca w PKS Polonii Piła wre!

Do niedawna nie byliśmy pewni, czy w ogóle pilski klub wystartuje w 2. Lidze Żużlowej w 2023 roku. PKS Polonii Piła jednak udało się uzyskać licencję na starty, więc nadszedł czas na następne kroki. W tym najważniejszy – dopięcie budżetu na ten rok.

Mateusz Cierniak, czyli młode pokolenie i żużel

Wykonujemy obecnie wiele pracy na różnych niwach, głównie w sferze finansowej i organizacyjnej. Wysiłki skupiamy m.in. na pozyskiwaniu środków pieniężnych. Szukamy firm, które pomogą nam w finansowaniu ligowych występów. Planowany budżet naszego klubu na najbliższy sezon to 3 – 3,5 mln złotych. – poinformował na łamach portalu pila.naszemiasto.pl prezes zasłużonego klubu – Dariusz Pućka.

Ostatnimi czasy Polonia dzielnie stawia czoła kolejnym wyzwaniom. Klub z Piły poszedł śladami innych ośrodków i założył własną akademię żużlową – Polonia Pila Speedway Academy. Ponadto zakontraktował trenera przygotowania fizycznego Szymona Bochatkiewicza.

Drużynowy Mistrz Polski z roku 1999 do ligowego ścigania powrócił w poprzednim roku. W ubiegłym sezonie był tylko tłem dla rywali, ponieważ do ligowej tabeli zapisał tylko trzy punkty – po wygranej z Metalika Recykling Kolejarzem Rawicz i remisie z Optibet Lokomotivem Daugavpils.

Fot. Polonia Piła/facebook.com

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×