Żużel - Best Speedway Tv

Poznaliśmy kapitana Falubazu Zielona Góra | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
kapitana Falubazu

Poznaliśmy kapitana Falubazu Zielona Góra

Poznaliśmy kapitana Falubazu Zielona Góra

Rohan Tungate został oficjalnie zaprezentowany w roli nowego kapitana zielonogórskiej drużyny. W sezonie 2023 Australijczyk ma być jednym z liderów Falubazu Zielona Góra.

Janusz Kołodziej: „Obóz kadrowy zupełnie różnił się od naszego drużynowego”

 Długo zastanawiałem się nad tym, kto mógłby przejąć po mnie rolę kapitana drużyny. Mamy w zespole wielu zawodników, którzy by sobie z tym poradzili. Ostatecznie wybór padł na Rohana Tungate. To człowiek pełen pozytywnej energii, dobry duch naszej drużyny. W najbliższym sezonie musimy tworzyć kolektyw, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Jestem przekonany, że Rohan będzie osobą, która z tą rolą poradzi sobie bardzo dobrze – powiedział Piotr Protasiewicz, ustępujący kapitan Falubazu, który od listopada pełni funkcję dyrektora sportowego.

Jak powiedział nowy kapitan Falubazu – Nominacja na kapitana drużyny to dla mnie zaszczyt i honor. Zrobię wszystko, aby w tak ważnym dla nas sezonie, pomóc całej drużynie. Za nami zgrupowanie w Świnoujściu i kilka dni spędzonych w Zielonej Górze. Mieliśmy okazję porozmawiać, zintegrować się i lepiej poznać. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Bardziej doświadczeni zawodnicy pomagają młodszym. Nowi w drużynie szybko poczuli się jej częścią. 

źródło. Falubaz Zielona Góra/fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×