Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Poznaliśmy kapitana Falubazu Zielona Góra

kapitana Falubazu

Autor: Redakcja

Poznaliśmy kapitana Falubazu Zielona Góra

Rohan Tungate został oficjalnie zaprezentowany w roli nowego kapitana zielonogórskiej drużyny. W sezonie 2023 Australijczyk ma być jednym z liderów Falubazu Zielona Góra.

Janusz Kołodziej: „Obóz kadrowy zupełnie różnił się od naszego drużynowego”

 Długo zastanawiałem się nad tym, kto mógłby przejąć po mnie rolę kapitana drużyny. Mamy w zespole wielu zawodników, którzy by sobie z tym poradzili. Ostatecznie wybór padł na Rohana Tungate. To człowiek pełen pozytywnej energii, dobry duch naszej drużyny. W najbliższym sezonie musimy tworzyć kolektyw, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Jestem przekonany, że Rohan będzie osobą, która z tą rolą poradzi sobie bardzo dobrze – powiedział Piotr Protasiewicz, ustępujący kapitan Falubazu, który od listopada pełni funkcję dyrektora sportowego.

Jak powiedział nowy kapitan Falubazu – Nominacja na kapitana drużyny to dla mnie zaszczyt i honor. Zrobię wszystko, aby w tak ważnym dla nas sezonie, pomóc całej drużynie. Za nami zgrupowanie w Świnoujściu i kilka dni spędzonych w Zielonej Górze. Mieliśmy okazję porozmawiać, zintegrować się i lepiej poznać. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Bardziej doświadczeni zawodnicy pomagają młodszym. Nowi w drużynie szybko poczuli się jej częścią. 

źródło. Falubaz Zielona Góra/fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×