Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Poseł odpowiada Komarnickiemu odnośnie spółek skarbu państwa i Motoru Lublin

Komarnickiemu
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Poseł odpowiada Komarnickiemu odnośnie spółek skarbu państwa i Motoru Lublin

Jednym z częściej przewijających się tematów w ostatnich tygodniach było wsparcie spółek skarbu państwa dla wielu klubów. Najwięcej państwowych sponsorów ma zespół z Lublina, który w tym okresie oberwał najbardziej. W kierunku „Koziołków” pojawiło się wiele krytycznych wypowiedzi, przysłaniających ostatni sukces.

Jedną z głośniejszych lub nawet najgłośniejszą była stanowcza reakcja Władysława Komarnickiego, który na Facebooku napisał, że zrobi wszystko, aby Motor stracił wsparcie od państwowych spółek. Wypowiedź senatora nie przeszła bez echa w środowisku żużlowym i nie tylko, gdyż doczekał się on odpowiedzi na swoje słowa ze strony innego parlamentarzysty.

W odpowiedzi dla pochodzącego z Gorzowa Komarnickiego poseł Krzysztof Hetman oburzony napisał, że takie słowa skierowane przez osobę, będącą jednym z senatorów, są skandaliczne i nie powinny paść w przestrzeni publicznej. Jednocześnie zaapelował on do autora kontrowersyjnej wypowiedzi o publicznie wycofanie się z tamtych słów.

Sytuacja wokół tematu jest naprawdę ciekawa, a w związku z nim wypowiedziało się już wiele osób. Niewątpliwie w przyszłości może się ona różnie rozwinąć, jednak nie wydaje się bardzo prawdopodobne, żeby Motor przestał być od razu finansowany przez państwowe podmioty.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×