Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Drużynowe

Pogoda znów krzyżuje plany. W Poznaniu nie pojadą, a MPPK w Rzeszowie przełożone na niedziele

Poznaniu

Autor: Bartosz Glapiak

Pogoda znów krzyżuje plany. W Poznaniu nie pojadą, a MPPK w Rzeszowie przełożone na niedziele

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na niedzielę Mecz o Puchar Federacji PZM w Poznaniu. Na przeszkodzie w rozegraniu zawodów stanęły niekorzystne warunki oraz prognozy pogodowe. Zmianie uległ również termin Finału Texom Mistrzostw Polski Par Klubowych w Rzeszowie.

Pogoda storpeduje początek sezonu żużlowego?

Pogoda skutecznie torpeduje plany organizatorów zawodów. Na weekend w Poznaniu zapowiadane są głównie opady deszczu. W związku z tym zdecydowano się na przełożenie meczu na późniejszy termin, który na ten moment nie jest znany. Na „Golęcinie” od jakiegoś czasu walczą z torem. Zawodnikom ebebe PSŻ Poznań udało się odjechać trening, jednak nawierzchnia pozostawiała wiele do życzenia.

Sytuacja uległa zmianie także jeśli chodzi o Finał Texom Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na gospodarza turnieju w tym roku wyznaczono Rzeszów. Tam również ze względu na niekorzystne warunki pogodowe postanowiono przełożyć termin zawodów. Najlepsze pary klubowe w Polsce zmierzą się nie w piątek, ale w niedzielę 2 kwietnia, kiedy to pierwotnie miał odbyć się Mecz o Puchar Federacji PZM.

Start do pierwszego wyścigu zaplanowano na godzinę 16:30. Bilety zachowują ważność. Transmisję z zawodów przeprowadzi stacji Canal+ SPORT 5. Miejmy nadzieję, że pogoda pozwoli na wyłonienie parowych mistrzów Polski.

Fot. Sandra Rejzner

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×