Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Podsumowanie sezonu w Lublinie przełożone! Poznaliśmy nowy termin fety mistrzowskiej

Lublinie
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Podsumowanie sezonu w Lublinie przełożone! Poznaliśmy nowy termin fety mistrzowskiej

W dzisiejszą sobotę miało odbyć się wielkie podsumowanie sezonu na stadionie Motoru Lublin. Przygotowania do fety z okazji zdobycia drugiego z rzędu tytułu mistrzowskiego trwały już od kilku dni. Niestety kibice na świetowanie będą musieli jeszcze poczekać.

Podsumowanie sezonu Platinum Motoru Lublin miało rozpocząć się o godzinie 18:00, a kibice zmierzali już na lubelski stadion. Niestety jednak z uwagi na warunki atmosferyczne, które nie należały do najlepszych, gdyż w sobotę w Lublinie występowały opady deszczu, mistrzowska feta została przeniesiona na niedzielę i tę samą godzinę, czyli 18. Taką informację usłyszeli kibice od spikerów na stadionie przy alejach Zygmuntowskich, a także pojawiła się ona w mediach społecznościowych klubu.

„Podsumowanie sezonu 2023” jest bardzo wyjątkową imprezą, gdyż nie tak często zdarza się, że kibice mogą podczas osobnego wydarzenia świętować sukces swoich ulubionych zawodników. Jak będzie wyklądała feta mistrzowska w Lublinie? To wiedzą tylko organizatorzy, jednak z pewnością świętowanie będzie huczne.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×