Żużel - Best Speedway Tv

Podprowadzające znikają z cyklu Grand Prix | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Podprowadzające znikają z cyklu Grand Prix

gdzie oglądać gp warszawy

Podprowadzające znikają z cyklu Grand Prix

Decyzją promotora cyklu Warner Bros w tym sezonie podczas tegorocznych zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zabraknie podprowadzających.

Jerzy Kanclerz: Droga do awansu Falubazu jest daleka

Podprowadzające nie pojawiły się już podczas pierwszego turnieju w tym sezonie w Gorican. Promotor cyklu przedsiębiorstwo Warner Bros poszło drogą Formuły 1, w której od kilku lat już nie ma Grid Girls na polach startowych przed rozpoczęciem wyścigu i zrezygnował z podprowadzających w Grand Prix. Monster Girls występowały podczas turniejów Grand Prix od 2010 roku z wyjątkiem pandemicznego sezonu 2020, ich brak skomentowała organizatorka turnieju GP w Chorwacji, oraz siostra byłego żużlowca Darija Pavlić

-Taka jest polityka Warner Bros, więc jestem trochę zawiedziona, bo te dziewczyny były piękne i naprawdę wniosły coś ekstra do żużla! – napisała w swoich mediach społecznościowych Darija Pavlić.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×