Żużel - Best Speedway Tv

Poczyniono nowe inwestycje na stadionie im. Edwarda Jancarza! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Poczyniono nowe inwestycje na stadionie im. Edwarda Jancarza!

Inwestycje Stadionie

Poczyniono nowe inwestycje na stadionie im. Edwarda Jancarza!

Pomimo zbliżającego się sezonu, na “Jancarzu” wciąż trwają ostatnie prace modernizacyjne. Poczyniono inwestycje, które mają na celu poprawę komfortu kibiców w wejściu na sam stadion, a także uprzyjemnić samo oglądanie zawodów.

Oskar Fajfer o powrocie do Ekstraligi

Obecnie kończymy wiele zadań inwestycyjnych na stadionie, między innymi położyliśmy nową nawierzchnię w parku maszyn, kończymy malowanie elewacji we wszystkich budynkach, modernizujemy sieć IT, a także zmieniamy trybunę VIP, na której pojawią się nowe tapicerowane krzesełka i poczyniliśmy inwestycje w kierunku zawodników U-24, dla których budowane są nowe garaże. -powiedział specjalnie dla kanału PGE Ekstraligi Waldemar Sadowski.

Mimo wielu prac związanych z rozwojem stadionu największym problemem Stali Gorzów jest pogoda, która przez większość czasu uniemożliwiała zawodnikom trenowanie na własnym obiekcie. Drużyna ebut.pl Stali Gorzów jedyne spotkanie sparingowe odjechała w Lesznie, gdzie pokonała miejscową Unie wynikiem 44:45. Na ten moment nie udało się odjechać żadnego test meczu na domowym torze.

Niestety pogoda w Gorzowie nam nie sprzyja, ale szukamy możliwości jazdy czy to indywidualnie, czy też poprzez sparingi wyjazdowe, które na ten moment idą zgodnie z planem.– zakończył prezes ebut.pl Stali Gorzów.

Przypomnijmy, że zespół ebut.pl Stali Gorzów sezon zainauguruje 8 kwietnia, kiedy to uda się na wyjazdowe starcie do Torunia. Natomiast 14 kwietnia ich pierwszym rywalem na domowym torze będzie ZOOleszcz GKM Grudziądz.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV.

ReklamyZostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×