Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Poczyniono nowe inwestycje na stadionie im. Edwarda Jancarza!

Inwestycje Stadionie
Fot. Waldemar Sadowski/Facebook

Autor: Kamil Tokarczyk

Poczyniono nowe inwestycje na stadionie im. Edwarda Jancarza!

Pomimo zbliżającego się sezonu, na „Jancarzu” wciąż trwają ostatnie prace modernizacyjne. Poczyniono inwestycje, które mają na celu poprawę komfortu kibiców w wejściu na sam stadion, a także uprzyjemnić samo oglądanie zawodów.

Oskar Fajfer o powrocie do Ekstraligi

Obecnie kończymy wiele zadań inwestycyjnych na stadionie, między innymi położyliśmy nową nawierzchnię w parku maszyn, kończymy malowanie elewacji we wszystkich budynkach, modernizujemy sieć IT, a także zmieniamy trybunę VIP, na której pojawią się nowe tapicerowane krzesełka i poczyniliśmy inwestycje w kierunku zawodników U-24, dla których budowane są nowe garaże. -powiedział specjalnie dla kanału PGE Ekstraligi Waldemar Sadowski.

Mimo wielu prac związanych z rozwojem stadionu największym problemem Stali Gorzów jest pogoda, która przez większość czasu uniemożliwiała zawodnikom trenowanie na własnym obiekcie. Drużyna ebut.pl Stali Gorzów jedyne spotkanie sparingowe odjechała w Lesznie, gdzie pokonała miejscową Unie wynikiem 44:45. Na ten moment nie udało się odjechać żadnego test meczu na domowym torze.

Niestety pogoda w Gorzowie nam nie sprzyja, ale szukamy możliwości jazdy czy to indywidualnie, czy też poprzez sparingi wyjazdowe, które na ten moment idą zgodnie z planem.– zakończył prezes ebut.pl Stali Gorzów.

Przypomnijmy, że zespół ebut.pl Stali Gorzów sezon zainauguruje 8 kwietnia, kiedy to uda się na wyjazdowe starcie do Torunia. Natomiast 14 kwietnia ich pierwszym rywalem na domowym torze będzie ZOOleszcz GKM Grudziądz.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×