Żużel - Best Speedway Tv

Piotr Protasiewicz - "pomału myślimy już o tym teście prawdziwym za tydzień w Zielonej Górze z Bydgoszczą" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piotr Protasiewicz – “pomału myślimy już o tym teście prawdziwym za tydzień w Zielonej Górze z Bydgoszczą”

Piotr Protasiewicz

Piotr Protasiewicz – “pomału myślimy już o tym teście prawdziwym za tydzień w Zielonej Górze z Bydgoszczą”

Zielonogórzanie wygrali bez problemów w Gdańsku i pewnie liderują w 1 lidze żużlowej od początku sezonu. Drugi wyjazd i drugie zwycięstwo. Po spotkaniu w Gdańsku głos zabrał Piotr Protasiewicz, który omówił w skrócie wygrany mecz i zapowiedział prawdziwy test w Zielonej Górze, już za tydzień w pojedynku z Polonią Bydgoszcz.

Wiktor Trofimow już po operacji

Wygraliście 37 – 53 na torze w Gdańsku, jak oceni pan mecz oraz warunki na torze? – tor był bardzo dobry, twardy, równy i kwestia dopasowania a drużyna, chłopacy pojechali bardzo dobrze. Czwórka liderów zrobiła swoje, cenne punkty dorzucili juniorzy no i co jechaliśmy drugi mecz wyjazdowy i przywozimy dwa punkty i pomału myślimy już o tym teście prawdziwym za tydzień w Zielonej Górze z Bydgoszczą no i pamiętajmy, że jedziemy bez zawodników u24 i trochę jest nam trudniej. – przekazał Piotr Protasiewicz, Enea Falubaz Zielona Góra.

Czy wyróżniłby Pan kogoś z dzisiejszego meczu? – dzisiaj wszyscy pojechali bardzo dobrze podobnie jak w Rybniku także, każdy jedzie na miarę swoich możliwości, także jestem bardzo zadowolony.

Wracając do Wiktora Trofimowa, jak wygląda jego sytuacja zdrowotna? – czeka go zabieg, a ile będzie trwał rehabilitacja, to trudno powiedzieć, na pewno mówimy o miesiącach. Czy klub ma jakieś plany, aby go zastąpić? – tak, zastępujemy tak jak mamy.

fot. Michał Szmyd / Speedway Canvas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×