Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Piotr Protasiewicz – „pomału myślimy już o tym teście prawdziwym za tydzień w Zielonej Górze z Bydgoszczą”

Piotr Protasiewicz
fot. Michał Szmyd / Speedway Canvas

Autor: Redakcja

Piotr Protasiewicz – „pomału myślimy już o tym teście prawdziwym za tydzień w Zielonej Górze z Bydgoszczą”

Zielonogórzanie wygrali bez problemów w Gdańsku i pewnie liderują w 1 lidze żużlowej od początku sezonu. Drugi wyjazd i drugie zwycięstwo. Po spotkaniu w Gdańsku głos zabrał Piotr Protasiewicz, który omówił w skrócie wygrany mecz i zapowiedział prawdziwy test w Zielonej Górze, już za tydzień w pojedynku z Polonią Bydgoszcz.

Wiktor Trofimow już po operacji

Wygraliście 37 – 53 na torze w Gdańsku, jak oceni pan mecz oraz warunki na torze? – tor był bardzo dobry, twardy, równy i kwestia dopasowania a drużyna, chłopacy pojechali bardzo dobrze. Czwórka liderów zrobiła swoje, cenne punkty dorzucili juniorzy no i co jechaliśmy drugi mecz wyjazdowy i przywozimy dwa punkty i pomału myślimy już o tym teście prawdziwym za tydzień w Zielonej Górze z Bydgoszczą no i pamiętajmy, że jedziemy bez zawodników u24 i trochę jest nam trudniej. – przekazał Piotr Protasiewicz, Enea Falubaz Zielona Góra.

Czy wyróżniłby Pan kogoś z dzisiejszego meczu? – dzisiaj wszyscy pojechali bardzo dobrze podobnie jak w Rybniku także, każdy jedzie na miarę swoich możliwości, także jestem bardzo zadowolony.

Wracając do Wiktora Trofimowa, jak wygląda jego sytuacja zdrowotna? – czeka go zabieg, a ile będzie trwał rehabilitacja, to trudno powiedzieć, na pewno mówimy o miesiącach. Czy klub ma jakieś plany, aby go zastąpić? – tak, zastępujemy tak jak mamy.

fot. Michał Szmyd / Speedway Canvas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *