Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Piotr Pawlicki odrzuca ofertę Apatora Toruń: Czy dołączy do drużyny swojego brata?

Piotr Pawlicki

Autor: Krzysztof Choroszy

Piotr Pawlicki odrzuca ofertę Apatora Toruń: Czy dołączy do drużyny swojego brata?

W ostatnim czasie pojawiły się informację, że Piotr Pawlicki po sezonie odejdzie ze swojej obecnej drużyny, Betard Sparty Wrocław, gdzie ustąpi miejsce Bartłomiejowi Kowalskiemu. Przez długi okres faworytem do pozyskania Pawlickiego był Apator Toruń, pod uwagę 28-latka brano również w Lesznie, jednak to torunianie wydawali się być już niemal pewnym pozyskania zawodnika.

Żużlowiec Włókniarza uśmiecha się w stronę kibiców Stali – “Zawsze kibice do mnie machają”

Sytuacja zmieniła się jednak o 180 stopni, a Pawlicki odrzucił ostatecznie ofertę jazdy w ekipie z Torunia. Zawodnik Sparty miał wybrać propozycję zasilenia drużyny Falubazu Zielona Góra, gdzie występuje jego brat, Przemysław. Tym samym zielonogórzanie zyskaliby świetnego zawodnika w walce o utrzymanie, a 28-latek mógłby być liderem zespołu.

Piotr Pawlicki
Fot. Michał Szmyd

Transfer Piotra Pawlickiego do Zielonej Góry może dać bardzo dużo ekipie z Wrocławskiej 69, która będzie chciała wejść z przytupem do elity i utrzymać się jako pierwszy beniaminek od awansu Motoru Lublin do PGE Ekstraligi. Czy im się to uda? Jeśli wszystkie transfery dojdą do skutku, to na pewno będą w stanie to uczynić.

Piotr Pawlicki
Fot. Marta Astachow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×