Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Piknik w Rawiczu przełożony! Kolejna impreza storpedowana przez pogodę

Rawiczu
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

Piknik w Rawiczu przełożony! Kolejna impreza storpedowana przez pogodę

Dzisiaj w Rawiczu miało odbyć się okazałe „Zakończenie sezonu”. Włodarze klubu przygotowali masę atrakcji dla swoich kibiców, którzy po fatalnym sezonie w wykonaniu Kolejarza z pewnością nie mogą być zadowoleni. Imprezę storpedowała jednak pogoda.

Organizatorzy przewidzieli rywalizację aż w 4 klasach. W pikniku mieli wziąć udział żużlowcy amatorzy, zawodnicy na motocyklach o pojemności 250cc, na miniżużlu i pit bike’ach. Łącznie w niedzielę na rawickim owalu miało odbyć się 56 wyścigów.

Niestety, jak na porę roku, którą obecnie mamy przystało, „Zakończenie sezonu” musiało zostać przełożone z powodu stanu toru po opadach deszcz, a także niekorzystnych prognoz na dzisiaj. Nowy termin został już wyznaczony przez organizatorów, a będzie nim 29 października o godzinie 11:00

Miniony sezon dla Kolejarza Rawicz nie był taki, jak każdy w wielkopolskim miasteczku by sobie wymarzył. Przez ogromne kłopoty i konflikt, jaki pojawił się w rawickim środowisku, drużyna jeździła już później samymi młodzieżowcami, a rozgrywki zakończyła na ostatnim miejscu 2. Ligi Żużlowej.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *