Żużel - Best Speedway Tv

Pierwsza wygrana King’s Lynn Stars | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Pierwsza wygrana

Pierwsza wygrana King’s Lynn Stars

Pierwsza wygrana King’s Lynn Stars

W jedynym czwartkowym spotkaniu angielskiej Premiership King’s Lynn Stars pokonali Belle Vue Aces 50:40 i było to pierwsze zwycięstwo Gwiazd w tegorocznych ligowych zmaganiach.

Pierwsza wygrana

Goście stawili się na Adrian Flux Arena bez dwóch kluczowych zawodników Jye’a Etheridge’a, który doznał złamania obojczyka, i Mateja Žagara, który ma kontuzjowany bark – co bez wątpienia odbiło się na postawie zespołu z Manchesteru. Lider tabeli tylko do połowy spotkania był w stanie nawiązać równorzędną walkę z Gwiazdami, a jakiekolwiek szanse na korzystny wynik zaprzepaścił upadek Charlesa Wrighta w 10 biegu i kolejna kontuzja, tym razem nadgarstka.

Najlepiej w ekipie gospodarzy punktowali Josh Pickering, zdobywca 12 oczek i Richard Lawson, który przywiózł ich 10 z dwoma bonusami. Po 10 punktów zdobyło także trzech reprezentantów Belle Vue Aces: Max Fircke, Brady Kurtz i jadący w roli gościa Michael Palm Toft.

King’s Lynn Stars – Belle Vue Aces 50:40

King’s Lynn Stars 50: JoshPickering 12+1, Richard Lawson 10+2, Thomas Jorgensen 9+2, Niels-Kristian Iversen 7, Jack Thomas 6, Lewis Kerr 3+1, Riche Worrall 3+1.

Belle Vue Aces 40: Max Fricke 10, Brady Kurtz 10, Michael Palm Toft 10, Tom Brennan 4+2, Norick Blodorn 3+1, Charles Wright 3, Jye Etheridge z/z

fot. Ian Burt/fb/klspeedway

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×