Żużel - Best Speedway Tv

Pech Woryny. Defekt sprzętu spowodował niebezpieczny upadek [WIDEO] | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pech Woryny. Defekt sprzętu spowodował niebezpieczny upadek [WIDEO]

Woryny

Pech Woryny. Defekt sprzętu spowodował niebezpieczny upadek [WIDEO]

Tauron Włókniarz Częstochowa jest w gorszej sytuacji w kontekście walki o brązowy medal po pierwszym z dwóch meczów o trzecie miejsce. Włókniarze polegli różnicą dziesięciu punktów i muszą się mocno spiąć w najbliższą sobotę pod Jasną Górą, by odrobić te straty.

W ósmym wyścigu dnia Kacper Woryna jechał spokojnie na drugiej pozycji za bezkonkurencyjnym Emilem Sajfutdinowem. Daleko za nim Oskar Rumiński niespodziewanie wiózł za swoimi plecami Maksyma Drabika. Na drugim łuku trzeciego okrążenia na tor upadł właśnie Woryna. Kibicom przed telewizorami mogło się wydawać, że zawodnik popełnił jakiś głupi błąd, bo kamery telewizyjne były skupione na walce o trzecie miejsce.

Jak pokazały powtórki, zawodnik rodem z Rybnika nie mógł zapobiec całej sytuacji. Jego motocykl zdefektował, a Woryna był już tylko jego pasażerem. Cały bieg do momentu upadku możecie zobaczyć poniżej. Tak ta sytuacja wyglądała z perspektywy trybun toruńskiej Motoareny.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×