Żużel - Best Speedway Tv

Pech Fogo Unii Leszno! Grzegorz Zengota kontuzjowany | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pech Fogo Unii Leszno! Grzegorz Zengota kontuzjowany

Zengota

Pech Fogo Unii Leszno! Grzegorz Zengota kontuzjowany

Pech nie opuszcza Fogo Unii Leszno w tym sezonie. Po upadku w biegu piątym spotkania w Gorzowie Wielkopolskim jazdy nie kontynuuje Grzegorz Zengota.

Orzeł rozszarpany przez Myszy z Zielonej Góry [RELACJA]

W wyścigu piątym meczu ebut.pl Stali Gorzów z Fogo Unią Leszno doszło do niebezpiecznego upadku. Grzegorza Zengotę postawiło na drugim łuku i nie opanował motocykla. Zawodnik Fogo Unii Leszno uderzył o tor i trącił nogami Wiktora Jasińskiego. Wyglądało to fatalnie, jednak na szczęście żużlowiec gospodarzy podniósł się z toru o własnych siłach. Niestety Zengota po upadku nie był zdolny do dalszej jazdy, co jeszcze bardziej skomplikowało sytuację podopiecznych Piotra Barona.

Jak przekazał leszczyński klub za pośrednictwem mediów społecznościowych, u zawodnika doszło do złamania obojczyka. Na razie nie wiadomo, ile potrwa jego przerwa w startach. Grzegorz Zengota udał się na badania do szpitala.

To trzecia kontuzja w kadrze Fogo Unii Leszno w tym sezonie. Do tej pory wyeliminowani z jazdy byli Chris Holder oraz Nazar Parnitskyi.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×