Żużel - Best Speedway Tv

Patryk Dudek po meczu Apator - Stal: Ostatnio dużo ryzykuję z przełożeniami | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Patryk Dudek

Patryk Dudek po meczu Apator – Stal: Ostatnio dużo ryzykuję z przełożeniami

Patryk Dudek po meczu Apator – Stal: Ostatnio dużo ryzykuję z przełożeniami

Po wygranym przez For Nature Solutions Apator Toruń meczu z Moje Bermudy Stalą Gorzów (47:43) w mixzone Canal+ zasiedli lider gospodarzy, Patryk Dudek oraz trener gości, Stanisław Chomski. Żużlowiec Apatora w odpowiedzi na pytania Marcina Majewskiego mówił o sporym ryzyku, jakie ostatnio podejmuje ze swoim teamem.

„Ostatnio sporo ryzykuję z przełożeniami i przed pierwszym biegiem zaryzykowaliśmy. Miało być dobrze, a wyszło tak jak cały czas ostatnio. Kiedy ryzykuję, to mi to nie wychodzi. Próbujemy szukać czegoś, żeby było jak najlepiej, podobnie było na Mistrzostwach Polski. Wówczas też nie trafiliśmy, ale na tym to polega, że jak coś znajdziesz lepszego od przeciwnika, to jedziesz z przodu […] Tak naprawdę poza ostatnim biegiem dzisiaj nie byłem zadowolony z żadnego mojego wyścigu, bo tej prędkości nie było”.

Z kolei Stanisław Chomski zapytany o to, kogo by wyróżnił ze swojej drużyny po dzisiejszym meczu, odparł, że występ Patricka Hansena mógł być zapisany na plus, gdyby nie błąd z 11. biegu, który rzutował na wynik meczu. Zaznaczył jednak, że wie, co przeżywa Duńczyk.

„Hansen zna język polski, wie, co się o nim pisze, więc też potrafię wejść w skórę zawodnika. Na odprawie oczywiście wytknąłem błędy, ale na tym polega sport żużlowy. Kto popełni mniej błędów, ten wygrywa”.

fot. Michał Szmyd

Zostaw komentarz

×