Żużel - Best Speedway Tv

Ostatni Finał IMP 250cc w Gdańsku już dzisiaj! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Finał IMP 250cc

Ostatni Finał IMP 250cc w Gdańsku już dzisiaj!

Ostatni Finał IMP 250cc w Gdańsku już dzisiaj!

Przed nami ostatni Finał IMP 250cc. Dziś o godz. 16:30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbędzie się ostatni finał Indywidualnych Mistrzostw Polski 250cc. Jak poinformowali organizatorzy, wstęp na zawody jest wolny.

Poniedziałkowe zawody wyłonią medalistów IMP w klasie 250 cc. Po dwóch z trzech turniejów (w Bydgoszczy i Rybniku), klasyfikacji generalnej przewodzą Kacper Mania, Szymon Ludwiczak i Marcel Kowolik. Wszyscy trzej mają na koncie po 28 pkt (o wyższej pozycji decyduje liczba 1,2 i 3 miejsc w obu poprzednich turniejach). Szansę na medal mają również Emil Maroszek z Abramczyk Polonii Bydgoszcz, który zajmuje 4 miejsce w generalce (z 24 pkt na koncie) oraz znajdujący się na 5 miejscu, brązowy medalista tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata 250 cc – SGP3, Antoni Kawczyński.

Jak poinformowali organizatorzy, wstęp na ostatni Finał IMP 250cc jest bezpłatny. Bramy oraz bezpłatny parking od strony ul. Zawodników zostaną otwarte o godz. 15:30.

Finał IMP 250cc w Gdańsku lista startowa:

1. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa) 
2. Jan Przanowski (GKM Grudziądz)
3. Mikołaj Krok (Stal Gorzów Wlkp.)
4. Antoni Kawczyński (Wybrzeże Gdańsk)
5.  Denis Andrzejczak (Stal Gorzów Wlkp.)
6. Eryk Kamiński (Wybrzeże Gdańsk)
7. Eryk Farański (WTS Sparta Wrocław) 
8. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) 
9. Emil Maroszek (Polonia Bydgoszcz) 
10. Kamil Witkowski (Unia Leszno) 
11. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) 
12. Kacper Mania (Unia Leszno)
13. Marcel Kowolik (Włókniarz Częstochowa) 
14. Adam Putkowski (Polonia Bydgoszcz) 
15. Krystian Gręda (Kolejarz Rawicz)
16. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia)
R1. Jakub Breński (KS Toruń)
R2. Ksawery Słomski (KS Toruń)

Klasyfikacja IMP 250 cc:

1. Kacper Mania (Unia Leszno) – 28
2. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa) – 28
3. Marcel Kowolik (Włókniarz Częstochowa) – 28
4. Emil Maroszek (Polonia Bydgoszcz) – 24
5. Antoni Kawczyński (Wybrzeże Gdańsk) – 20
6. Eryk Kamiński (Wybrzeże Gdańsk) – 18
7. Denis Andrzejczak (Stal Gorzów Wlkp.) – 17
8. Mikołaj Krok (Stal Gorzów Wlkp.) – 14
9. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia) – 13
10. Kamil Witkowski (Unia Leszno) – 12
11. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) – 11
12. Jan Przanowski (GKM Grudziądz) – 11
13. Krystian Gręda (Kolejarz Rawicz) – 8
14. Eryk Farański (WTS Sparta Wrocław) – 7
15. Adam Putkowski (Polonia Bydgoszcz) – 7
16. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) – 4
17. Paweł Wyczyszczok (ROW Rybnik) – 2
18. Damian Miller (GKM Grudziądz) – 0
19. Ksawery Słomski (Unia Leszno) – 0

Lista startowa i klasyfikacja za Polonia Bydgoszcz

Fot. Polonia Bydgoszcz

Zostaw komentarz

×