Orzeł Łódź ma Asa w składzie!


Orzeł Łódź ma Asa w składzie!
Jak już informowaliśmy tutaj od nadchodzącego sezonu każdy klub Premiership i Championship musi zakontraktować zawodnika młodzieżowego czyli tzw. „wschodzącą gwiazdę”. Występujący w Premiership zespół Belle Vue Aces zdecydował się na Toma Brennana.
Jak możemy przeczytać na stronie klubu z Manchesteru, Brennan rozpoczął żużlową karierę w 2017 w roku w Eastbourne, drużynie występującej w National League. Od dwóch sezonów 20-latek jest jednym z czołowych, młodych, brytyjskich żużlowców, a dzięki programowi Rising Star będzie miał szansę sprawdzenia się w najwyższej brytyjskiej lidze żużlowej.
Co ciekawe w nadchodzącym sezonie Tom Brennan, wraz ze swoim rodakiem Jackiem Thomasem będzie reprezentował barwy drużyny z miasta zwanego polskim Manchesterem – Orła Łódź.
Także inne brytyjskie zespoły przedstawiły swoje wschodzące gwiazdy. Kolejno: Josh Bates pojedzie w Sheffield Tigers, Ryan Kinsley w Kings Lynn Stars, Tom Bacon w Wolverhampton Wolves, Drew Kemp w Ipswich Witches, a Peterborough Panthers zakontraktowali Jordana Palina.
fot. bellevue-speedway.com
- Unia Leszno dokonała niemożliwego! Trener skomentował spektakularny powrót [Wideo]
- Żużel. Gwiazdy przyjadą do Ostrowa! Ujawniono pierwsze nazwiska na liście
- DMPJ. Wilki Krosno najlepsze w Lublinie! Świetny występ Pawełczaka
- Tauron SEC w Pardubicach. Znamy listę startową ostatniej rundy
- Polonia Bydgoszcz nie wytrzymała ciśnienia „Nie da się ukryć, że zaczęło się robić nerwowo”
