Żużel - Best Speedway Tv

Od zera do bohatera. Zagar podbił serca kibiców | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Od zera do bohatera. Zagar podbił serca kibiców

Zagar

Od zera do bohatera. Zagar podbił serca kibiców

Nie tak 40-letni Słoweniec wyobrażał sobie swój powrót do ligowego ścigania. We wczesne niedzielne popołudnie Słoweniec zgromadził zaledwie cztery punkty przy swoim nazwisku w wyjazdowym meczu w Ostrowie w barwach ROW-u Rybnik. Kilka godzin później czterdziestolatek zrehabilitował się jednak…świetnym występem w telewizji.

Jack Holder: “Próbowałem zapomnieć o złych wspomnieniach z tego toru”

Gdy przed sezonem Canal+ ogłosił, że najlepszy słoweński żużlowiec zostaje ekspertem ich stacji, głosy były różne. Niektórzy twierdzili, że Słoweniec świetnie sprawdzi się w tej roli, inni z kolei szydzili, że to jedyny sposób, by doświadczony żużlowiec pojawił się jeszcze w PGE Ekstralidze. W niedzielne popołudnie zawodnik ROW-u pokazał przede wszystkim, jak wielkim jest profesjonalistą. Mimo nieudanego występu na pierwszoligowych torach wsiadł w samochód i przyjechał na niedzielny hit PGE Ekstraligi do Częstochowy.

Słoweniec za swoje wypowiedzi podczas spotkania i po jego zakończeniu w Magazynie PGE Ekstraligi na antenie Canal+ zebrał niemal same pochwały. 40-latek celnie interpretował wydarzenia z toru, a do tego do spółki z Markiem Cieślakiem ubarwiał pomeczowy program wieloma anegdotami.

„Niespodzianka kolejki? Matej Zagar. Ten gość potrafi być przyjazny i miły. Ciężki szok”. – tak telewizyjny debiut Słoweńca komentował Maciej Markowski, dziennikarz Eleven Sports.

Pochwał na Twitterze była cała masa:

„Matej Zagar świetnie spisuje się w magazynie”

„Nie spodziewałem się, że tak dobrze jako ekspert będzie się prezentował Słoweniec”

„Zagar może jako żużlowiec dzisiaj 1,1,1,1, ale za to jako ekspert 3,3,3,3,3”

„Matej Zagar jako ekspert > długo długo nic > Matej Zagar jako żużlowiec”

Wydaje się, że po takim debiucie, Słoweniec powinien być regularnym gościem Canal+. Kibice wyraźnie polubili taką odmianę od stałego grona ekspertów.

Reklamy

Fot. Canal+Sport 5

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×