Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Od zera do bohatera. Zagar podbił serca kibiców

Zagar
Screen: Canal+Sport 5

Autor: Jakub Bielak

Od zera do bohatera. Zagar podbił serca kibiców

Nie tak 40-letni Słoweniec wyobrażał sobie swój powrót do ligowego ścigania. We wczesne niedzielne popołudnie Słoweniec zgromadził zaledwie cztery punkty przy swoim nazwisku w wyjazdowym meczu w Ostrowie w barwach ROW-u Rybnik. Kilka godzin później czterdziestolatek zrehabilitował się jednak…świetnym występem w telewizji.

Jack Holder: “Próbowałem zapomnieć o złych wspomnieniach z tego toru”

Gdy przed sezonem Canal+ ogłosił, że najlepszy słoweński żużlowiec zostaje ekspertem ich stacji, głosy były różne. Niektórzy twierdzili, że Słoweniec świetnie sprawdzi się w tej roli, inni z kolei szydzili, że to jedyny sposób, by doświadczony żużlowiec pojawił się jeszcze w PGE Ekstralidze. W niedzielne popołudnie zawodnik ROW-u pokazał przede wszystkim, jak wielkim jest profesjonalistą. Mimo nieudanego występu na pierwszoligowych torach wsiadł w samochód i przyjechał na niedzielny hit PGE Ekstraligi do Częstochowy.

Słoweniec za swoje wypowiedzi podczas spotkania i po jego zakończeniu w Magazynie PGE Ekstraligi na antenie Canal+ zebrał niemal same pochwały. 40-latek celnie interpretował wydarzenia z toru, a do tego do spółki z Markiem Cieślakiem ubarwiał pomeczowy program wieloma anegdotami.

„Niespodzianka kolejki? Matej Zagar. Ten gość potrafi być przyjazny i miły. Ciężki szok”. – tak telewizyjny debiut Słoweńca komentował Maciej Markowski, dziennikarz Eleven Sports.

Pochwał na Twitterze była cała masa:

Reklamy

„Matej Zagar świetnie spisuje się w magazynie”

„Nie spodziewałem się, że tak dobrze jako ekspert będzie się prezentował Słoweniec”

„Zagar może jako żużlowiec dzisiaj 1,1,1,1, ale za to jako ekspert 3,3,3,3,3”

„Matej Zagar jako ekspert > długo długo nic > Matej Zagar jako żużlowiec”

Wydaje się, że po takim debiucie, Słoweniec powinien być regularnym gościem Canal+. Kibice wyraźnie polubili taką odmianę od stałego grona ekspertów.

Fot. Canal+Sport 5

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×