Żużel - Best Speedway Tv

Jack Holder: "Próbowałem zapomnieć o złych wspomnieniach z tego toru" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jack Holder: “Próbowałem zapomnieć o złych wspomnieniach z tego toru”

Holder

Jack Holder: “Próbowałem zapomnieć o złych wspomnieniach z tego toru”

Platinum Motor Lublin w niedzielę postawił Tauron Włókniarzowi Częstochowie bardzo wysoką poprzeczkę. Bardzo mocno weszli w spotkanie i nie pozwolili do końca meczu zbliżyć się rywalom na mniej niż 4 punkty straty. Jednym z pozytywnych akcentów niedzielnego wieczoru był Jack Holder, który zdaje się, że poradził sobie z problemami związanymi ze swoimi występami na częstochowskim owalu.

Mikkel Michelsen: “Największym problemem był początek meczu”

Dla Australijczyka był to debiut w barwach Motoru po pięciu latach spędzonych w toruńskim Apatorze. Do tej pory młodszy z braci Holderów nie prezentował wysokiej formy na torze w Częstochowie. W ostatnim swoim meczu zresztą zainkasował jedyne 6 punktów w… sześciu startach. W tym roku jednak coś drgnęło, a sam żużlowiec wskazuje na to, że w końcu dopasował sprzęt do obiektu przy ul. Olsztyńskiej.

Miałem nowy silnik. – mówił Jack Holder – Ostatnimi czasy w Częstochowie próbowałem jechać na każdym motocyklu, który tylko był w moim garażu, ale w ogóle nie szło. Przyjechałem tutaj i próbowałem zapomnieć o złych wspomnieniach z tego toru. Jednak zawsze masz to z tyłu głowy, szczególnie kiedy wiesz, że jazda w Częstochowie zawsze sprawia mi problemy. Pomogła mi dobra współpraca z mechanikami i w końcu udało się coś wyczarować.

Dla samego zawodnika ten sezon zresztą jest ważny ze względu na to, że pierwszy raz w karierze zmienił swój klub w Polsce. Od 2017 roku był związany z ForNatureSolutions KS Apatorem Toruń.

Chodziło po prostu o chęć zmiany. Byłem w Toruniu, od kiedy przybyłem do Polski i poczułem, że muszę postawić kolejny krok w mojej karierze. Motor Lublin się do mnie odezwał i taka drużyna, w której jest trzykrotny mistrz świata, jest zawsze dobra. To były po prostu pierwsze zawody, ale czuję, że się tutaj rozwijam. – zakończył Australijczyk.

Fot: Speedway GP

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×